bugün

Ekran görüntüsünü alamadan kaçan bir agabeli. Mehdi Eker barzani için bilgin bir lider demiş, arkadaş da her şey beklenir bu imamoğlundan diye alıp vermişti.

Allah rızası için soruyorum?

Mutlu musun imamoğlu bunları bu hallere düşürmekten?
Beni 90 lara götürmüş nick.

Rahmetli dedem babamın babası subaydı ağzıda pis bir adamdı kulampara lafını ilk ondan duydum konu neydi tam hatırlamıyorum ama 10 yaşlarında falandım şöyle demişti;

Kulamparanın tesbihi ibnenin sikidir.

Nasıl yer ettiyse kafamda rahmetliğin bu sözü yıllar sonra anladım kulampara ne?

Neyse kazımcım sen yinede dikkat et kendine.
biraz daha kerimcan'ın taklavatı konuşursa gece rüyasına girecek.
kerimcan durmaz’ın penisini konuştunuz diye recep tayyip erdoğanın yaptığı en büyük hatası başlığında bu konudan millete sallamışta kendisi sabahtan beri kerimcanınkini övüyor anlamadım ben bu işten.
görsel
Berlinin arka mahalle çocuğu, trol olma yolunda.
kulampara kelimesinin anlamının yanı sıra, kavram olarak da bilinmesini gerektiren niktir.
profilinde şöyle yazıyor;

ak parti ulan ak parti.

(bkz: bokta yesek tayyip ten vazgeçmeyiz)
On birinci nesil ak donuz.
(bkz: https://www.youtube.com/watch?v=IGb84GyTlJA) şu hayvanlar kadar merhamete sahip değilsin kıvırma orospu çocuğu kıvırma.
an itibarı ile videoyu kaldırmıştır. yola geleceksin orospu çocuğu. ya geleceksin, ya geleceksin.
(bkz: #39254915) burada hayvana uygulanan bir işkenceyi, bir dayağı paylaşmış ve bunu desteklemiş.
bu tck hükümlerine göre suç teşkil ediyor ve bu görüntü sözlüğü yasal yönden zor durumda bırakabilir.
kendisi de o hayvana işkence yapan mahlukla aynı kafada zaten.
acıyorum böyle yaratıkların oksijen tüketmesine.
şerefsiz herif.
aklı sıra evrim teorisine böyle laf sokuyor.
gider savcıya anlatırsın artık derdini...

edit: (bkz: #39255146) burada da "müslümanım" demiş.
sen sakın ha "müslümanım" falan deme, sen müslüman olamazsın. müslüman adam hayvanlara işkence etmez, hayvanlara zulüm edip bundan hoşnut olmaz.
zira bizim peygamberimizin "hayvanlara iyi davranılması" konusunda pek çok hadisi var.
hangi dine inanıyorsun, ya da hangi din hayvanlara işkenceye hoşgörüyle bakıyor bilmem ama, sakın bir daha müslüman olduğunu söyleme, ağzımızı bozdurma bize.
güncel Önemli Başlıklar