1. 6.
    calistigim yerde bir eleman var genel anlamda pis bir herif kısımlarımız ayri gunde iki uc kez denk geliyorum.
    ulan adamin kulaginin ici hep siyah nokta dolu genel olarak pek temiz gozukmuyor ama insan banyodan banyoya kulagina elini soksa o siyah noktalara tirnagi takilir kopar bir sey olur haaa kulagimda bir sey var der birine sorar bir sey yapar ne bileyim kulak kepcesi disina kadar buyuk siyah nokta dolu gorunce kalk siktir git kulagini temizle diye tokatlayasim geliyor gelmis bi de kısım şefi nerde diyor.
    beni ariyor.
    git once bir kulagini temizle amk.

cevresinden kimse de demiyor heralde ayar oluyorum bir gun elime alacam.
    simdi bana demek dusmez tabi anasi bacisi varken o kulakla bir partneri olacagini da hic dusunmuyorum.
    simdi diyeceksiniz sanane ulan igriniyirim bi de gelip beni aramasi yok mu iyyyy.

haydi doldurun icelim sohbet olsun diye yazdim.
    4 -1 ... siyah kirmizi
  2. 5.
    genellikle erkeklerde çıkan,çıkarması oldukça güç olan bir hücre kolonisi.çıktığında üstünüzden kamyon yükü kalkmış kadar hafiflersiniz.
    ... doncem ben sana
  3. 4.
    patlatılıp çıkarıldığında neredeyse kulaktan daha büyük bir şey çıkan nokta.
    2 ... jikase
  4. 3.
    (bkz: karadelik)
    ... karga
  5. 2.
    özellikle ergenlik döneminde ortaya çıkan şey...

kıvrımlarda olduğu takdirde, yok edilmesi bir hayli zor olan hain düşman
    1 ... ferrole
  6. 1.
    en etkili yöntem uçlu kalem yöntemidir. Ucunu çıkardığımız uçlu kalemimizi kulakta siyah noktanın olduğu bölgeye koyup, kalemin tepesine bastırıorzzz:/ hafifçe parmağımızı kalemin tepesinden kaldırıken siyah noktanın kalemin ucuna girip çıktığı o mütiş, o muazzam ana şahitlik ediyorzz.
    4 -1 ... machinehead