bugün

Simetri hastasıdır.
L ve r mi vardı sorusunu soran cocomuyo için marjinal kisidir.
(bkz: Counter strike) ses kasan insandır.
bir gorevi daha basariyla tamamlamis kisidir.
Kimin kime soktuğu belli olunmayan şu dönemde, hangisini nereye soktuğunuzun aslında pek bir önemi yoktur...
öyle yaparım ama zekiyim, farklıyım, mükemmelim tribine gerek yok. yalnızca herşeyi olması gerektiği gibi yapmaya çalışıyorum diyelim. zarar gelmez o adamdan ayrıca.
vay amısına adamıdır.

15 yıllık bilgisayar kullanıcıyısıyım. bu adamlar ne diyo la düşünüp durdum. Sonra kulaklığa baktım, hakkat L ve R varmış.

(bkz: öğrenildiğinde ufku iki katına çıkaran şeyler)
(bkz: ben) özellikle dikkat ederim.

L : sol
r : sağ
jak : onu da işte uygun bi yere. Yani telefonda uygun bi yere.
Eğer iphone kulaklığı kullanıyorsa mecbur dikkat eden kişidir öbür türlü sagdaki sola soldakide saga girmiyor amk. *
Benimdir. özellikle her zaman bakarım ve ona göre kulaklığı takarım. Yine özellikle bir kaç defa ters taktım, ama içim rahat etmedi sanki, tekrar doğrusunu yaptım...
Kalkip kulaklikta r ve l var mi diye bakmanin dayanilmaz hafifligi. Ihi.
mikrofonun bulunduğu tarafın l veya r olduğunu öğrenerek bakmadan doğru takanları daha az zorlanırlar.
Her seferinde l mi r mi diye bakmaya bile üşendiğimden l'nin kablosuna sarı r'ninkine kırmızı bant yapıştırdım. Hiç çevircem de okucam da derdine tasasına girmeden takıveriyorum. Hem tam otursun kulağıma hem de bu konu külfet olmasın diyenlerdenseniz tavsiye ederim efendim.

Edit: konuya tembellikten ziyade pratiklik açısından yaklaşalım
dikkat etmesini mantiksizligini yakin zamanda anlayacak kişidir. dunyada her şeye dikkat edevek olsak yaşayamayız sonuçta.
l ve r ne la.
Hadi açıklamış. Left, right diye. Left, right ne la.
güncel Önemli Başlıklar