bugün

kulağındaki kulaklıkta çalan müziğe rağmen kitap okuyabilenlerdir. en asil duygunun adamıdır.
edit: tamam olum başlığı değiştirdim vura vura öldürdünüz lan!*
yaptıkları işleri tam odaklanmadan yapan insanlardır. ne dinlediği müziğin her sesine odaklanırlar, ne okudukları kitabın her satırına... aslında kafası rahat, kolay üzülmeyen, üzüldüğü şeyler genelde aşk acısı gibi sığ şeyler olan insanlardır.
amacı şov yapmaktan ibaret olan acınası tiplerdir. evet.
Hiç samimi bulamadığım tiplerdir.

Parkta, bahçede bir başına oturanlar hariç.
ben kulaklığı müzik dinlemek için takmam eğer kitap okuyorsam.
Dışarıdaki sesi kessin diye takarım
ha birde okumaya konsantre olmak için çeşitli enstrümanlardan oluşan sözsüz müzikler var. Arada onları dinleyerek okuyabilirim.

Kimseye kitap okuduğumu göstermek için okumadığım için samimi bulmamanız umrumda değil.
hayatında okuduğu kitapların sayısı iki elin parmaklarını geçmeyen insanlar şov yazmış *
şöyle arka planda esaslı telli çalgılar da varsa tadından yenmez, mesela kitabın heyecanlı kısmına gelindiğinde notalar kalınlaşacak felan heyecana bağlı kurgu yeteneğinin fışkırmasını sağlar.

denemenizi öneririm.
Bazen etraftaki gürültüyü bastırmak için bende yapıyorum. 10 ses yerine 1 ses gayet mantıklı bence.
Her daim ben.. Birincisi dışardaki gürültüyü bastıyor ikincisi müziksiz hiçbir iş yapamam.. Odaklanamam.
güncel Önemli Başlıklar