bugün

Ondan huylandıydınız anlaşılmasın diye siz onu huylandirin
(bkz: Kanka veriyim de kulaklarım çok akar benim huylanmayasın)
Korona var derim.
Kulak mantarım var dersek istemez sanırım.
"Kulaklığım olmaz ama diş fırçamı kullanabilirsin" denebilir.
Yüreğinizi eritmeden, durumun vehametini anlatmanın tek yolu budur.
Halâ anlamıyorsa, camdan aşağı atın, oksijenimiz çoğalsın.
Başkasının kulaklığını isteyecek kadar hijyenden uzak bir öküzse sen zaten istesende kıramazsın o öküzü. O yüzden koy götüne gitsin.
müzisyen biri olarak kulaklığımı paylaşmayı sevmem kulak içi ve kafa üstü. ama sevdiğim biriyse kulaklığı ona verirken peçete ya da ıslak mendille siliyorum ve öyle veriyorum ki kulaklığı aldığımda, kulaklığı dezenfekte ederken alınmasın. covidden önce böyleydi, şimdi hiç vermiyorum.
kırılırsa kırılsın titizim kimseye kulaklık veremem.
Böyle durumlardan sıyrılmak için yanınızda az biraz fıstık ezmesi bulundurmakta fayda var.

Kulaklığı isteyen arkadaşa kulaklığın iç kısmına iz miktarda fıstık ezmesi sürülüp verilmeli ki aldığında yok haculi gerek kalmadı deyip kusmaya gitsin.
kulaklığını isteyen birini reddetmek insanı kırmaz sonuçta kulaklık kişisel bir eşya.
bak kardeş zaman hastalıklı zaman başka zaman alırsın.
Taze bitti be gülüm başkasından istesene.
+kulaklığını benle paylaşır mısın?
-özel mülkiyet haklarını duymadın mı gomanist salak? uza haydi.

bir arkadaşıma kulaklığımı vermiştim, geri getirmedi puşt. o günden sonra paylaşımcı kişiliğime son verdim. ayrıca bunun hijyen yönü de var.
hijyen sebebinden ötürü bu kadar kişisel eşyalarımı hiç kimseye kullandırtmıyorum.
Kırılmalık bir durum yoktur bir başkasının kulaklığını isteye bilecek kadar yüzsüz ise kırılmayacak kadar gamsız olmalı.
airpods olana dokunmuyorlar pek.

tecrübeyle sabit hihi.
beni gerçekten tanıyan bir kişi benden kulaklık istemez. kulaklıklarım olmadan yürüyemiyorum. bunun için psikolojik tedavi görüyorum.
Kırmadan söylemek çok zor ya. Ne dersen nasıl dersen de karşındaki insan ister istemez bozulacaktır. Sonuçta konu hijyen ve kendini eksik hissedecektir.
kulaklığın hijyen bağlamında şahsi bir alet olduğunu bilmeyen kişinin başka birinin halihazırda kullanakta olduğu kulaklığı ödünç istemesi.

- kulaklığını kullanabilir miyim?
+bende orta kulak iltabı var. bil de ona göre..
- slk!
güncel Önemli Başlıklar