1. 1.
    Aslında "müzik dinleyen erkekler homoseksüeldir" tarzında bir önerme geçti aklımdan ama o kadar da insafsız olamadım. En azından erkek adam kulaklıkla müzik dinlememeli. Kulak deliğine bir şeyler sokuşturmanın bilinçaltından gelen sinyalleri cidden çok tehlikeli bir düzeyde. Yalnız şu kadar söyleyebilirim ki Bu konuda anüs ile kulak deliğinin bir farkı yok.

Türkiye'de özellikle üniversite okuyan ve okumuş kesimde pek erkek kalmadığını bize ispatlayan bir erkek türüdür. Umarım kulaklık ile müzik dinleyen her erkek freddy mercury gibi geberir gider. hepinizin canı cehenneme..

Bu önermenin doğruluğunu şöyle ispatladım. Muhtelif sosyal ortamlarda bunun bir suç olduğunu bile bile , metro, metrobüs, otobüs, bar, hastane, meydan, pazar pazarı vs.., kulaklıkla dolanan erkek görünümlü penis sahiplerinin poposuna pandik attım. (Pandik ve ya parmak atmak : tdk , orta parmağın iç tarafının bombeli kısmının zehabın anüs deliğinin tam ortasına gelecek şekilde kapatılması eylemi). Ama sert tepkiler alacağımı beklerken bu arkadaşların hemen hepsinden "gülümseme" , "göz kırpma" ," saçını düzeltme ve gözlerini kısma" gibisinden olumlu, yani "hadi ne duruyorsun devam et" ,"bu hoşuma gitti" manasını çok rahat çıkarabileceğim tepkiler aldım. Üstelik pandik etkime böyle olumlu tepki veren denekler arasında kadıköy'de bürosu bulunan bir avukat sözlük yazarı da vardı.

Cidden durum çok 'götü', gençler.. dikkat edin kendinize.

köftehorlar
    -4 ... minister of fucking affairs
  2. 2.
    de siktir lo..
    2 ... diablo1987