1. 1.
  bambaşkadır. normalde duymadığınız, aslında şarkıya çok şey katan, farklı, daha derinden gelen sesler duyarsınız. gözlük kullanmak gibi.
  17 -1 ... nihan
 2. 2.
  teknolojinin nimetidir. müzik dinleme zevkini kalabalık ortamlarda da yaşayabilir, insanları rahatsız etmezsiniz. teknolojinin yararı olduğu kadar zararı da olması kuralı burda da geçerlidir. aşırıya kaçma halinde bir zaman sonra duyma kaybına yol açtığı söylenir.
  3 ... plus
 3. 3.
  kulaklarınızın bir zamandan sonra uğultuyla beraber kulak acımasına maruz kaldığı durum.
  3 ... parantez
 4. 4.
  ağlama durumunda kulaklığın bozulmasına kadar giden durum.
  2 ... maske
 5. 5.
  kulak içi diye tabir edilen kulaklıklarla yapıldığında kulaklar için bir hayli zararlı olan eylem. ayrıca bir saat yapıldığında kulaklarda binlerce bakteri üremesine sebep olduğu söyleniyor ama dinlenilen şarkıya ayrı bir zevk kattığı tartışılmaz bir gerçek.
  3 ... quiet thunder
 6. 6.
  otobüs metro gibi halka açık yerlerde halkı rahatsız etmemek için yapılan birşeydir.ancak bazı kulaklıklar öyle bir ses verir ki kulaklık olmasa da olur.değil yanındaki en uzağındaki bile senin dinlediğin şeyi duyar.ama ayrı bir zevklidir
  3 ... mujj
 7. 7.
  çok yapıldığında beyine zarar verecebilecek eylemdir...
  4 -1 ... pergamon
 8. 8.
  mp3 çalarınız varsa, başka yolu olmadan müzik dinlenemeyecek durum.

  Ha "baba ben iki kolonu omuzlarım, bana komaz" diyen olursa, kendisine saygıda kusur edilmemelidir.
  10 ... misisipikedisi
 9. 9.
  otobüste sesi hayvan gibi açıp etrafa reklam yapar vaziyette iken, üstüne üstlük tam ortada ya da ilerlemeyi durduracak şekilde dikilenlere ayar olduğum müzik dinleme çeşididir. neymiş efendim kulaklık varmış kulağında da duymuyormuş, peh.
  -1 ... semigod
 10. 10.
  bireysel takılmaktır.
  1 ... no tengo lugar