bugün

akıllı insan işi değildir, zeki insan işidir. çılgın işidir, verdiğin paraya da değen bir kulaklıksa ne güzel.
muzisyensen ve kayit yapiyorsan kesinlikle anlasilirdir. onun disinda 30 liralik sony kulakligin nesi varmis da gidip bi baskasina 1000 lira veriyim.
dr dre kulaklığı kullanmamış fakirlerin anlam veremeyeceği iştir. evet.
Eğer kulaklıkla bir şeyler dinlemeyi seviyorsa normal karşılanabilir.
Birde onu goldmaster marka mp3'une takarak dinlemesini izlemek ayrı bir keyiftir.
o kulaklığın başına bir şey geldiğinde, yada kaybolduğunda, sinir kırizine, yol açar.
arkadaşımızın bin liralık kulaklığı vardı,-kütüphanenin en üst katında oturuyorduk- birgün aşağı indi ve çantasının içinden kulaklığı çekip kontrol etmiştik ses kalitesini, ardından diğer arkadaşla göz göze gelip "buna mı bin lira verdi enayi" deyip tekrar yerine koymuştuk emaneti.
Ben Black Friday indiriminden 500 e Jbl almıştım zamanında. Açıkçası ya sizin müzik kulağınız yok ya da o kadar para verilir mi yaw ön yargısı ile yaklaştığınız için duymak istemiyorsunuz.

Çok bariz şekilde bass larda ve tizlerdeki değişimi yakalamak mümkün. Anlamayan insanları ben hiç anlamıyorum mk. Değişiksiniz.
220 tl'ye sennheiser aldım, samsung galaxy a50 telefonumun yanında verdiği kulaklık kadar çok ses vermiyor. Lakin ki ses kalitesi olarak çok iyi. Şöyle ki, samsung'un kulaklığında ses çok ama aşırı derecede patlıyor, sesler birbirine karışıyor ama sennheiser'da her şey çok net ve sizi yormuyor.

Kıssadan hisse, kulaklıktan beklentinize göre değişir doğruluğu yanlışlığı.
Kulaklıklardan çekmediğim kalmadı, lüks marka aldık gene bi tip arıza verdi, artık kullan at yapacağım ucuz kulaklıklarla, öperler.
Teşhir ürünlerinde 500-1000-1500 liralık kulaklıkların hepsini deneyerek diyebilirim ki hiçbirinin 20 liralık kulaklıktan farklı yok.

Fakat nokia 5800 expressmusic kutusundan çıkan kulaklığı bugün bulsam 500 lira veririm.
Ben geçen hafta 100 euroya stockholm aldım. Memnunum.
Vermedim ama verenleri anlıyorum. Bir kere bu kalitedeki kulaklıklar ömürlük olmakla birlikte, şu sıralar sinema salonlarının kapalı olmasından dolayı hissedilen üzüntüyü de bir nebze azaltıyorlar. Örneğin Geçenlerde bu fiyatın üçte birine aldığım kulaklıkla izlediğim filmi dibine kadar yaşadım. O kapıların kapanma sesleri, ayak sesleri falan derken, keşke daha önce alsaydım diyerek az bir şey pişmanlık yaşadım.
Kusra bakmayın ama bu kadar para verenler domalmaya yer arıyor galiba. Kardesim para koyun kenara para biriktin ileri de daha acil muhim olaylar olur orada harcarsınız. Bu ne müsriflik.
mantıklı bir eylem zaten para kabul ediyorlardır.
iki ay önce paraya kıyıp 40 tl lik bir kulaklık almıştım. Evet paraya kıyma şeklim bu..
ben o paraya kulak alırım, kulaklık ne.
kulaklığa 20 tl den fazla para vermem. o kadar para versem takmaya kıyamam.
Dolar bu haldeyken alınmaz, doların düşmesini beklemek lazım. 1$=1,5₺ olsa yeter.
5k ya kulaklık almıştım, üzücü bir kaza sonucu kullanılamaz hale geldi. Kullanmayan bilemez 5 liralık olanla farkını.
parası olan verir alır. her sikim hıyar diyene eline tuz alıp koşmamak lazım. sen 10 tl’lik kulaklığından memnunsan kimse bir şey diyemez. Başka kulaklığa 1000 lira para veren adama bir şey diyemeyeceğin gibi.