bugün

Dişi bir kediniz varsa ve kısırlaştırılmamış ise, veterinerler tarafından önerilen bir etkinliktir.

Şöyle ki bu kedi hayvanının erkeği mart ayında azar ve serenatlar yapar. Dişisi ise her 15 günde bir, yumurta hücresi oluşturur. Çiftleşme esnasında, bu yumurta çatlar ve döllenme oluşur. Kızgınlık evresi de geçmiş olur. Tebrikler, kediniz artık hamile!

Peki kedinizin yavrulamasını istemiyorsanız ne yapmalısınız?

Kısırlaştırmak en temizi ama hayvanın cinsel olgunluğa gelmesini beklemeniz gerekiyor gelişimi için. O süreç içerisinde çeşitli haplar var progesteron içeren. Hayvanın kızgınlığını baskıladığı için veriliyor kediye. Gel gelelim bu hapı vermeyi unuttuğunuz ve kediniz aaahuhuuuu, hehuuuuuhjuuıu şeklinde evde inleyerek, ne sizi ne de komşuları uyutmamaya başladı. Bu durumda ne yapılmalı?

Malzemeler
-Doktor eldiveni
-Zeytin yağı
-Kulak temizleme çubuğu
-Dişi kedi

Ele doktor eldiveni geçirilir*. Kulak temizleme çubuğu zeytin yağına batırılır. Dişi kedi hayvanının ensesinden yakalanır. Hatırlayın erkek kediler buradan ısırır çiftleşme esnasında. Neyse ensesinden yakalanan kedi, iç güdüsel olarak* poposunu havaya kaldırır. Kulak temizleme çubuğunun pamuklu ucu sonuna kadar*, kedinin vajinasına sokulur ve vibrasyon yapılır. Kedi garip sesler çıkarır, korkmayınız*. Kedi bu şekilde sakinleştirilir.

Hem kendi ruh sağlınız, hem de kedinin ruh sağlığı için doğru bir hareket yaptınız. iyi uykular.

Not1: Son derece bilgi içerikli bu girdide olanlar bizzat yaşanmıştır.
Not2: Sapık değilim!

Düzenleme: Arkadaşlar, veterinerin önerisi üzerine yaptığım bir şey. Gerçekten işe yarıyor. Sonuçta hayvanlar için seks sadece üreme amaçlı ve hormonlar ile denetleniyor. insandaki gibi canım sevişmek istedi, libidom yükseldi durumları yok. Kedinin vücut sıcaklığı yaklaşık olarak 5-6 derece artıyor ve eziyet çekiyor hayvan. Çiftleşmeden de bu durum geçmiyor. Kedimizin 1 yaşını doldurmasını bekliyoruz kısırlaştırmak için. Yapılabileceğim başka bir şey yoktu. Bu tecrübemi de paylaşmak istedim.
(bkz: tövbe estağfurullah)
Veterinere danışılmadan kesinlikle yapılması önerilmeyen faaliyettir.

(bkz: internette her okuduğuna inanan gerizekalı)
insanin psikolojisinde derin yaralar açan eylemdir, psikolojiniz bozulur ve hiç düzelmez. Allah kimseye disi ve kisirlastirilmamis kedi sahibi olmayi nasip etmesin.
(bkz: ben böyle rezalet görmedim).
" o çubuğu tekrar kulağımıza kullanabilir miyiz ? "sorusunu akıllara getirir.
insandan daha gelişkin canlılar da insan için böyle düşünüyor mu acaba? sorusunu hatırlatan tıbbi bir uygulama...
(bkz: çiftleşen kedilere su döken menopoz teyze)
(bkz: içeri girdiğimde kuyruğunu sıvazlıyordu)
Bu yöntemi hangi veterinerin önerdiği de merak konusudur. eğer evde beslenilecek hayvanın sorumluluğunu alabilecekse birey, gerekeni yapıp ya kısırlaştırmalı ya da çiftleştirmelidir. Aksi halde işkenceden farkı kalmaz.
ucundan azıcık. sadece pamuklu yeri.
seni becerikli seni.
görsel
ayıptır günahtır. kedi seni abisine söylese ve abi kedi sikini senin kulağına soksa hoşuna gider miydi?
bir köpeğin bacağınıza sürtünerek boşalması sizi ne kadar sapık yaparsa bu da o kadar yapar. hayvana işkence etmek falan da değildir, hayvan hormonlarının etkisiyle azmıştır ve bir çubuk verilir hayvan sürtsün zevk alsın.

kedi, köpek besleyen bir insan değilim ama yorumlara bakınca seneler öncesinden, çocukluğumdan beri yapıldığını duyduğum bir eylemin (bkz. l-manyak/hatıralar geçidi) saçma şekilde bu kadar kınandığına tanık olmak beni şaşırttı.

bunu yapmak ne işkence ne de sapıklıktır. mal mısınız amk.
ilginç bir olaydır. ben de bu çubukların uçları neden ıslak diyordum. kediler bu işi biliyormuş meğer.
görsel
(bkz: sen affet ya rabbim)
Nasıl bir veteriner bunu önermiş merak ediyorum açıkçası. Hayır mesleğini yapacaksın ama biraz da tatmin edin azcık geçer canım diyen veteriner hekim ilk defa görüyorum. O veteriner acaba hiç yalancı gebelik diye bir olay duymamış mı? gebe olmamasına rağmen uterusun şişmesi ve su toplaması ve memelerin kedinin kendini hamile sanmasindan süt dolması ile de iyice komplike bir olaya bürünür. Sapikca deneyimlerinizi ya veteriner söyledi vallaaaa bak tarzinda paylaşmanın lüzumu yok. Gerçekten bir veteriner önerdi ise de yalancı gebelik olurda yolumuzu buluruz diye düşünmüş de olabilir.

Bir veteriner hekim olarak önermiyorum. Yalancı gebeliğe davetiye ve hayvan kendini gebe zannettiğinden memeler şişer, karın genişler ve pyometraya da davetiye çıkarır. Kedinizin sağlığına da sizin cebinize de zarar. Poposunu ayağınıza sürmesi bile daha mantıklı. Asla içine iyice birseyler sokmayın.

Ha bir de başlık becermek diye açılması sapık sanmayın beni diye haykırışlari çaresiz kılıyor.
bir an kendimi zoofili gibi hissetmeme neden oldu başlık altı yorumlar. ben de keyfi olarak yapmadım bunu ve veteriner tavsiyesi ile yaptım.

(bkz: yumağın suçu ne)*
Zeytinyağı fazla olmuş. Çubuğu önce kediye emdirirsek hem onun için daha zevkli olur hem zeytinyağı masrafı kalkar.
bir kedi sever olarak ana avrat dumduz gitmeye hazirlanarak girdigim entiridir.

tuvalet egitimlerindede kedilerin cukunden kukusundan dotunden ayni sekilde uyarildiklarini duymustum. bunu yapamayacam icin kedi alamadim. bu mevzununda kediyle aranizda bir bag olusturdugunu anlatmis durmustu arkadas.
kedi durur mu yapıştırmış soruyu;

-biz şimdi neyiz?

edit:
Sen becermek dersen sapıklık olur bu... Sonradan çark eder çevir kazığı yanmasın... Paraya kıyda titreşimli kulak temizleme çubuğu al.
kediye çubuğu sokarken neler hissettiği merak edilendir. (bkz: kedi canını senin)