bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    daha sağlıklı ve rahat, acısız, güzel bir biçimde kulak deldirebilmek için kişinin bilmesi gereken tavsiyeler.

bayanlar hadi gari..
    -1 ... goddar
  2. 2.
    anne-babamdan gizlerim ben diyorsanız onu bir geçin.
    (bkz: anneler ve babaların daha bir çakallaştığı olaylar)
    1 ... blindguardian
  3. 3.
    bir kulak için 3 den fazla deldirilmemesini tavsiye ederim çünkü bundan sonrası (hatta bazen 3,sü bile)kıkırdagı delmektedır. kıkırdakta cok hassas bir dokudur; baş agrısına ve enfeksiyon riskine yol açabilmektedir; hatta gece rahat uyumayı bile engelleyebılır. (bkz: kendimden biliyorum)

deldirtikten bir süre çıkrarılmamalıdır; lakin kolayca kapanabilir.

hijyen koşulları olan yerlede deldirilmelidir. (bkz: eczane)
    iltihap kapma riski yüksektir
    3 ... tuana
  4. 4.
    kulagınız delırdıgınız günün aksamı üstüne yatmayın.sabah davul gibi kulakla kalkabilirsiniz.*
    1 ... twor
  5. 5.
    (bkz: ota boka tavsiye veren genc sozlukculer) (bkz: 100 soruda kulak deldirme sanatı)
    1 -7 ... diyonsos
  6. 6.
    korkmayın korkulacak birşey değil çünkü. kasmayınca birşey olmaz. kapanmaması için bi süre çıkarmayın özellikle banyoya girerken. ailenin da kızmasından korkuluyorsa küpa takan bi sanatçıyı aileye sevdirin daha sonra da hiç korkmadan gidip deldirin. birşey derlerse bak bilmem kiminki de delik dersiniz sorun çıkmaz.
    1 ... nickoless
  7. 7.
    erkekler, sadece tek bir kulağı derdirecekse sol kulağı deldirmeleri en makbulu olacaktır.
    sonra aman diyim...
    1 -1 ... goddar
  8. 8.
    kulaginizda kalacak ilk kupenin ignesinin buyuk olmasi gerekir cunku baska bir kupe aldiginizda ve ilk kupenizden daha buyuk bir kupeyse kupeyı kulagınıza sokmak icin baya kasarsınız.
    ... spiritualized
  9. 9.
    (bkz: yeni delinmiş kulakla denize girersek ne olur)
    ... goddar
  10. 10.
    kulağınızı her şeyden evvel emin ellere teslim etmelisiniz mesela ağrısız kulak deliniryazısını gördüğünüz yerin önünde hemen durun hatta durmakla kalmayıp içeri girin.içerdeki insanlara yazdıkları yazıda bir anlatım bozukluğu olduğunu söyleyin.
    ağrısız kulak delinir yerine kulak ağrısız bir şekilde deliniryazmalarını tavsiye edebilirsiniz...çünkü tüm kulakların delinme hakkı vardır yalnızca ağrısız olanların değil...
    8 -2 ... dilruba