1. 1.
  insanın çenesine kafa gelmesiyle kulaklarını hissetmediği ender durumlarda ortaya çıkan ağrı
  1 ... pandora
 2. 2.
  genelde orta kulak iltihabının, eğer kulak zarı yırtılmışsa kronik orta kulak iltihabının habercisidir. çok feci bir ağrıdır yemek yerken çenenizi açmanıza bile olanak sağlamaz..
  3 ... zehirlikelebek
 3. 3.
  tüm ağrıların en fenasıdır kendisi. allah düşmanımın başına vermesin dedirtir insana. bu ağrı sebebi ile insan kendini duvardan duvara, yerden yere vurur sırf başka yerleri acısında ağrıyı hissetmemek için ama yetmez hiçbirşey. ağrı kesiciler işe yaramaz olur kulak ağrırken. dişe vurur, başa vurur. bayılmak gereklidir belki o an...
  2 ... bosluktasallananadam
 4. 4.
  yirmi yaş dişi dolayısıyla başa gelebilir.
  ... mamut
 5. 5.
  dünyanın en sinir bozucu ağrılarındandır. bünyeyi direk ele geçirir. sizi solundan kalkmış biri yaptığı gibi, geçmemek için direndiğini görünce kendinize zarar verdirecek kadar ileri gider. düşman başınadır. saatlerdir çekmekteyim, geçmiyor, kulağımı kesip atma isteği duyuyorum.
  2 ... m ilginc olsun istedim
 6. 6.
  çekilmez bir ağrıdır insanı hayattan soğutur eğer ilk günler aman geçer nede olsa denir ancak geçmez daha çok ağrır doktora gitmek şarttır.
  ... sessizligibozaninsan
 7. 7.
  çekilmek zorunda olunan dert. candan erçetin ablamız ne demiş ; 'çekilecek başa geldikçe dertler'
  şuan da çektiğim ağrıdır ayrıca.
  2 ... muhabbetbagiagirdimbugece
 8. 8.
  bademcikle alakalı sorunu olanlarda görülmesi daha muhtemel ağrıdır. bademcik ameliyatından sonra kesin çözüm ama, daha ağrımaz.
  ... other
 9. 9.
  diş ağrısına benzer olan ağrıdır, derttir.
  ... erturk
 10. 10.
  insanı hayattan bir anda soğutmaya sebebiyet verir.. ilk belirtileri çoğu zaman kulakta hafif bir doluluk hissi ile oluşur. kulaklıkla müzik dinleniliyosa derhal bu alışkanlıktan bi süre vazgeçilmelidir.
  ... yagmurun sesine bak