1. 1.
  evet ufakken yapılan sapıklıklara verilebilecek bir örnektir. ufak dediysem 15 16 yaşına kadar bu piçliği yapan arkadaşlar vardır istisna olsa da.

  şimdi bu piçin daha iyi tanınması için, elimden geldiğince yaptığı piçlikler hakkında örnek vermeye çalışacağım.

  cengiz vardı eski mahallemde, sürekli malta eriği ağaçlarında maymun gibi daldan dala atlayan, aşşağıda duranlara çürük malta eriği fırlatarak eğlenen kurbağa suratlı itin tekiydi.

  sahillere gider bira şişelerini toplayıp, bakkalara satardı. biz mahallede top oynarken bu piç bu şekilde para kazanmanın yolunu bulmuş. her nasılsa maçımız biter merdivenlere gelir otururuz. maçın
  analizini herkes kendince yapardı. tam o sırada ortaya çıkan bu it, bira şişesi depozitolarından kazandığı para ile aldığı kola ve büyük boy fıstıklı cheetos ile çıkar gelir yanımıza oturur. kaç kaç
  diye utanmadan sorardı amcık ağızlı. kara kuru, gargamel suratlı, mongol tipli ibnenin tekiydi bu. vursan yere yapışacak halde gözükür fakat acayip derecede çevikti.

  maçtan sonra su içmek için eve gitmeye karar verdiğimizde bu piç kolasının son yudumunu alarak, gelsene bişi dicem diyerek surata geğirirdi. yaptığı piçliğin ardından sezerciği döven psikopat tinerciler gibi
  derin bir haz aldığının farkına varmamızı sağlardı. Ahhh aahahaha euhu uuu diye bombok bir gülüşe sahip adi bir eski piç arkadaştı.

  (bkz: genellemenin bokunu çıkarmak)
  13 -4 ... hicbiseyebosunaiclenmeyenadam
 2. 2.
  kulağa eğilip öpücük atan arkadaş kadar piçtir.
  1 ... hakanali
 3. 3.
  ünüğü sıkılması gereken arkadaştır. heleki bunların birde bişey yerken ağzını açıp çiğnediklerini gösterenler vardır, hepsi oksijen israfı yapan insanlardır.
  ... simillay
 4. 4.
  Her zaman güzel kızları o kapar yinede.
  -1 ... capak
 5. 5.
  iğrençsin! kelimesin duymaya alışık olan piç arkadaştır.
  arkadaş mı...
  ... teodisece
 6. 6.
  (bkz: uyurken pantolonu indirip surata osuran arkadaş)*
  ... mosakkale
 7. 7.
  (bkz: kafayı tutup ani bir hareketle sert yüzeye vurmak)
  1 ... arkheon
 8. 8.
  her sınıfta her arkadaş ortamında ve her yerde bu arkdaşlardan vardır. Bu hareket bir virüs gibi yayılır. Bazen komik bazen iğrençtir. Bu arkadaşlara kısaca piço diyoruz.
  2 ... zerdust23
 9. 9.
  bak ------ senin gibi başka mallar da varmış.

  ------:gaarrrkkk(bazen dakikalar sürer)
  oğlum yeter yaa kusacam üstüne.devlet kabul ediyor büyüdüğümüzü senin beynin hala isyanlarda...
  gerekli malzemeler:ıslak odun *
  1 ... henuz pismedim
 10. 10.
  eline osurup koklatan arkadaş kadar piçtir.
  1 ... sari mercedes