1. ?.
  o küçük ve hafif bünyesi sayesinde sessiz sedasız vücudumuzdan kan emmeyi başaran sivri sineklerin aksine tırakelerinde dolaşan anadolu ateşi ve yağız yapısı keskin bakışlarıyla, tüm sineklerin yanına yaklaşmayı bile korktukları kulaktan kan emmeyi hedefleyen sinektir, ve sonuç ne acıdır ki: şaaakkk !!! diye bir sesle kulağa inan şaplak ardından amele sümüğü gibi avuca yapışan sinek ve geçici sağır olmuş bir kulaktır. ne zorun vardı ulan git kolumdan bacağımdan kan nakli yap.
  3 ... crypto
 2. ?.
  f16 gibi ses çıkaran sinektir.
  1 ... bir bardak demli cay
 3. ?.
  geceleri uyutmaz o sinek. öyle bir zaman gelmiştir ki bir gecede 20 küsür tane öldürüldüğü olmuştur. *
  ... clay
 4. ?.
  sivrisineklerin en şerefsizi, en acımasızı, en hainidir. bir süre sonra tamam ısır yeter ki kulağımın dibinde vızıldama diye yalvarılan sinektir.
  1 ... nil nil nil
 5. ?.
  orospu çocuğu sivrisinektir. cinnete getirir, pompalı tüfekle dehşet saçtırır adama. gece uykusunun ebesini düzmekle kalmaz, bir de üstüne ısırır pezevengin oğlu.
  ... surudenayrilanidealistkuzu
 6. ?.
  yakalayıp öldürsek bile hırsımızın geçmeyeceği sivridir.
  ... iamblueofthedarkside
 7. 0.
  antenleriyle oynanası, kanallarının değiştirilesi, yaban tv'nin zorla izlendirilesi sarı hummayla mücadele kampanyasında fransız askerleriyle beraber kampanyanın yeni yüzü olası, konağı yıkılası dargın olarak ve de yalnız kovboy olarak takılıp fantastik dünyadan kolunu kanadını çekesi bi müzmin pupa sinek...
  ... derbeder kahve kupasi
 8. 1.
  sonu böcek ilacının cazbedici etkisi altında olacak mahlukattır.
  ... hfei2002
 9. 2.
  kulağımla yastık arasında kalıp yastığı içine edip, ebesinin a*ını görmüş sivrisinektir.
  ... trocxes
 10. 3.
  sikilmedik bi kulak arkamız kalmıştı lafını bize yediren sinektir.
  ... sanirsam tek eksiginiz