1. 1.
  bugün yapılan kpss sınavında usulsüzlük yaparak terör örgütü yandaşlarını devlet kadrolarına sokmak isteyen ama savcıların titiz takibi sonucu sınav günü enselenen terör örgütünün şehir yapılanmasına mensup kişiler.

  edit: terörist kul hakkından ne anlasın? doğru sorudur. ancak başlıktaki bu mantık hatası konunun özünü ikinci plana atmasın...
  ... vuzii
 2. 2.
  kul hakkı bilen teröristi merak ettirendir.
  2 ... krtzyn
 3. 3.
  temiz aile orospu çocuklarıdır.*
  ... iskorpit
 4. 4.
  --spoiler--
  geçen sene bu aralar yapılan sınavın usulsüzlük yaparak kendi yandaşlarını devlet kadrolarına sokmak isteyen , buna rağmen savcılarımızın titiz! çalışmalarına da yakalanmayan, devlet erkanı, ösym başkanı ve cemaatlere ne demeli? sorunu sorduran teröristlerdir.
  --spoiler--

  şimdi malın biri çıkar, gene teröristi savunuyor yea der, yazının alt metninde anlatılmak isteneni anlamaz. ne yapalım onlar da öyle avunuyorlar.
  ... koministimam
 5. 5.
  tamam, kul hakkı bilmeyen teröristler illaki vardır, hatta terörist olmayıpta kul hakkı yiyerek ihya olanlarda vardır. ancak, dindan geçinip, dini siyasi malzeme haline getirip, dünyanın sayılı zengin politikacıları arasına girenlerde vardır. bunların peşine düşen makarnacıların yediği makarna, ısındığı kömürde kul hakkına girer. çatır çatır kul hakkı yiyipte dindan geçinenler, teröristlerden çok daha kötüdür.
  ... ufkun