1. .
  öncelikle şunu belirtmekte fayda var; anket başlığı değildir.

  tanım: şu hikayedeki anlatılacak adam ve bu mantıktakilerin hepsidir.

  vakti zamanında şehrin birinde, gencin birisi herkese küfredermiş. ahali bu durumdan sıkılmış. ve kendisinden şikayetçi olmuş.
  genç, kadının huzuruna çıkarılmış. ne yapsa ne etse, bir türlü haklılığını kanıtlayamamış. kadı'ya, "sayın kadı'm, inanın hepsi hakediyor" demiş. kadı da, "oğlum manyak mısın sen? bir insan neden küfürü haketsin?" diye sorduğunda, genç adam "keşke" demiş, "bir örnek olsa da size göstersem."

  tam bu esnada, mahkeme salonuna filinta gibi bir delikanlı düşmüş. kendisi nefes mefeseymiş. içeri düşen genci görevliler dışarı atacakken, kadı, "söyle" demiş. anlamış bir derdi olduğunu.
  genç, yutkunmalarına ara verip sormuş: "sayın kadı'm, babam biraz önce vefat etti. üvey annem de çok hoş bir kadın. acaba bize nikah düşer mi?"

  kadı, davalı çocuğa bakmış (hep küfreden vardı ya hani) davalı çocuk da kadı'ya. dava edilen çocuk ayağa kalkıp, eklemiş:

  "yıllardır ben böyle or.ospu çocuklarına küfrediyorum kadı efendi."

  gökten de üç elma düşümüş. hepsi stevemcqueen'e. *
  1 ... cennetten kovulan
 2. .
  yök başkanı.
  3 ... strategy
 3. .
  kendinin trafikte yaptığı tehlikeli bi hareketi başkası kendine yapınca "annenle kim cinsel ilişkiye girmiş daha bi netlik getiremedik,sende onun çocuğusun" şeklinde bi ithamda bulunan er kişi,küfür yemeyi hakeden bir insandır.insan değildir,direk yavaşktır. resmi olarak küfrünü yemiştir.
  1 ... engino