1. 1.
  çoğu insanın zaman zaman düştüğü bir durumdur ve bu aslında bir şeylere tepki olsun diye yapılır. ancak durum bu kadar basit değildir. çünkü küfür etmek acizliğin bir göstergesidir. insan fikri olarak herhangi bir duruma müdahele edemediği için küfür yoluna başvurur ve bu da karşı olmak ya da itiraz etmek bağlamında yapılır. ama yanlış işte. asıl amaç ne kadar odun olduğunu ispatlamaktır.
  2 -3 ... iiiiihat
 2. 2.
  bunların son marifeti de tsk teröristlere karşı (kendileri terörist demiyor tabi) kimyasal silah kullandı iddiasıdır ki organlarıma sordum hanginizle güleyim buna diye kararlaştırdık en müsaiti kıçımmış onunla gülmek istiyorum. ama yılan ve tırtıl fikri de güzelmiş yaratıcı valla, düşünsenize şöyle birşey;

  (helikopterde)

  - komutanım tırtıllar emir ve görüşlerinize hazırdır arz ederim!
  - salın hepsini

  (yerde halk)

  - abov, gaç lan gaç gökten börtü böcük yağii
  (şive dalga geçilmek için değil, diyaloğa gerçekçilik kazandırmak için kullanılmıştır, alıngan arkadaşlara duyurulur)

  son olarak (bkz: yok artık servet çetin)
  1 -1 ... thomas anderson
 3. 3.
  küfür etmeyi barışçı olmak zannetmekle eküridir, ne yazık ki düzey bundan ibarettir.
  ... sıpa
 4. 4.
  kürtçe konusunda bana kimse tırıvırı yapmasın kardeşler. neden biliyor musunuz? şundan, ne geçmişte ne de bugünde ne devlet ne de herhangi bir kişi, kurum ya da kuruluş kendi arasında kürtçe konuşanlara, ingilizce, arapça ya da almanca konuşanlara bişi dememiş, müdahale etmemiştir, misal iki kişi sokakta yürürken nece konuştuğuna kim müdahale edebilir ya aklınız alıyor mu? sadece devletin resmi dili türkçe olduğu için kamusal alanlarda türkçe konuşma zorunluluğu vardır ki bu durum örneğini isterseniz fransa'da misal daha şiddetlidir, orada ingilizce konuşursunuz misal fransızca bilmediğiniz için ve adamlar sizi anlasa da cevap vermezler, dolayısıyla sen gidip kamusal alanda herkesin konuştuğundan farklı konuşacağım ben dersen başkası da derse ben lazca konuşacağım ben çerkezce konuşacağım o zaman işler nasıl yürüyecek sorarım size. sonra ne laz ne de çerkes "türklerden" böyle bir istek ya da dillerinin kısıtlandığına dair bir itiraz gelmemişken doğu ve güneydoğudaki bazı "türklerden" (inadına diyorum evet) bu itiraz neden gelmektedir. son olarak kürtçe kursları açıldı diyarbakırda şanlıurfada şu anda kaçı faaliyette biliyor musunuz? sıfır. neden. katılım olmadı. başka sorusu olan?
  1 ... thomas anderson
 5. 5.
  (bkz: başlığın amacından sapması)*
  -2 ... iiiiihat
 6. 6.
  her ne kadar herkes küfür etsede, küfür etmek her zaman zayifligin göstergesidir.
  ... antepli