bugün

annesi ile altın günlerine katıldığı görülmüştür.
sarayda yeti$ip saray terbiyesi almi$ pitraklardir. pitim pitim pitlar, yerlerinde duramazlar. kufurun illa kendilerine edilmesi gerekmez, etrafta sarfedilmi$ bir kufur duymalari yeterlidir aglamalari icin. "aman yarebbbiiii ahlakim bozulcak bunlarin yaninda, namussuz olceeem böhühühüüüü" diye du$unurler. agladiklari goruldugu an daha bi icten, duygu yogunlugu gark edilmi$ kufurler edilmelidir. ezmek, iyice aglatmak, intiharin e$igine getirip surum surum surundurmek lazim boyle ibno$lari.

(bkz: aglama yavrum beni de aglatacaksin)
küfür yiyeceği için suçlu ve bir o kadar da $anssız insanlardır bunlar. "ben küfür ederim, etmeyi severim" felsefesiyle ya$ayan bin bir çakala kar$ı $anssızdırlar i$te. bu pıtırcık güruhunun $anssızlıkları bir de, küfür ettiklerinde içlerinde duydukları rahatsızlıktır. "neden ben onlar gibi küfür edemiyom" idesiyle hareket ederler. çakal diye tabir ettiğim; küfür eden, ettiren ki$iler de "hakettiyse küfredeceksin" mantalitesine sahip, görmü$ geçirmi$, duymu$ etmi$, bir mahalle ya$amına sahip ki$ilerdir. $imdi bu çakalın "cilvelenme orospu" lafına ağlayan bir insanı ben kabullenemiyorum. evet ya$anmı$tır bu olay ve o pıtırcık saatlerce ağlamı$tır. ne denirse densin yine ağlayacaktır o... engelleyebilmenin -henüz- bir yolu yoktur.
(bkz: küfürün her türlüsüne karşıyım)
(bkz: bir pıtırcık olarak ama cevabını alır)*
(bkz: moderasyon)
heidi kıvamındaki sıkılası yanakları , pikachu stilinde herkesten aldığı elektriklerle etrafa neşe saçan mutluluk taneleridir bu pıtraklar! aman pıtırcıklar! küfür yedikleri gün , her zamanki gibi yine polyannacılık oynarayarak geçirilmiş ve hayattan sonuna kadar zevk alınmıştır pıtıcık felsefi akımına göre. tam her şey yolunda giderken , orada bulunan ve pıtıcık familyasına değil de kozalak familyasına dahil bir birey konuşurken basar küfürü. belki etrafındakiler de yarılır o anda , belki yeri gelmiş de laf arasında geçmiştir o küfür de... veya bir olayı anlatırken birisinin repliğidir vb... ama pıtıcık seyfettin bundan rahatsız olmuştur. duramaz! rahatlık batar! hem de her bir yanına... gider o kozalağın yanına , ''arkadaşım lütfen küfür etme'' der , her kütüphanede bulunan ve ders çalışmak için değil de sivil poliscilik oynarmışcasına sırf etrafı kolaçan etmek için gelmiş tipler gibi... kozalak abi :
''de get oğlm işine!'' dese de fayda etmez. pıtırcığımız erkek olmuştur bir kere! bir daha küfür ettirmeyecektir!
kozalakla ters gider! kozalak bir süre idare eder , elinin tersinin kullanıp da zeval vermek istemez bu narin pıtırcığa. fakat pıtırizmin gereği , hem kel hem fodul bu pıtır ille de orda dikilip kafaları tikecektir...

sonra ne mi olur?
pıtırcık artık eskisi gibi olamayacaktır...
kozalak abi tarafından , oracıkta ağzı ile burnunun yeri değiştirilerek , ağlamaya terk edilir...
yazık lan... yapmayın kozalak abiler *
bu pıtırcıklar hassas ruhlu pıtırcıklardır. bünyeleri kırılgandır. küfür ağızdan çıkmadan gözleri dolmaya başlar. o yüzden bu kişilere küfretmeden önce eline selpak tutturmak sevaptır.
eşşek diye karşılıkta verirler.
(bkz: küfür hakaret ve uludag sozluk/@dopdop)
(bkz: kufur edilmesin diye kıcını yırtan yazar/@dopdop)
küfür diye tabir ettiğimiz (orrrospuçooğcuğu,ipne,sikkafa.. vb. )
kelimeleri kullandığımız an yanımızda beliriveren "bak ben iyi aile çocuğuyum, aile terbiyesi aldım, etliğe sütlüğe karışmam,ben sinirlendm mi mozart dinlerim" mesajı veren örnek olmayı görev edinen pıtırcıklardır. haklı küfür eden şahsı "a aaa! ne ayıp... hiç yakışıyor mu sana? hade öp kardeşi de özür dile... e hade ama... sevgiyle sarılalım tüm insanlara..." diyerek dehşete düşürür cinnet geçirtir bunlar adama! otobüsten uzak durmaları gerekir ramazan ayında bilhassa.
+ ööğğkkk
- dur kız neden ağlıyorsun?
+ entry okuyorum. aniden göt yazmasın mı? ay yine kötü oldum bak.
- eeee?
+ benim götüm yok macit anlıyor musun? be-nim gö-tüm yook! ühüüü, o yüzden ağlıyorum!
- lan manyak mısın sen?
+ manyak deme macit. onun da anısı var maaacit.
- çok değişikmişin lan.
böyLe pıtırcıkLar ütopik birer insandır kanımca.. çünkü bir insan ne kadar pıtırcık oLursa oLsun kendisine küfür ediLince bu pıtırcık birden şah'a kaLkar ve size en kraL küfürLeri saydırır.. he ağLayanLara geLirsek bu tür insanLar gözLe görüLemeyecek kadar azdır.. daha "saLak" keLimesini duyduğu an "hiiiiiiii ne dedi, anneeeaaaaa!!!" diyerekten saLya sümük ağLar.. bu oLayın nedeni araştırıLıyor biLimadamLarınca.. kesin oLmamakLa beraber şöyLe bir kanıya varmışLar ; aiLe bu tipLeri "süt çocuğu" kıvamında yetiştirmiştir..

birde benim kedim vardı pıtırcık diye.. değiL küfür kuyruğuna basınca biLe sert tepkiLer vermezdi.. sonra öLdü.. *
(bkz: sıkınca patlayan pıtırcıklar)
sokak kültürü olmamış, apartman pıtırcıklarıdır onlar. bir kere,
1 küfür nedir?
2 neden edilir?
sorularının cevabını bilmemektedirler. ve ağladıkları zaman da 'ay sinirim bozuldu o terbiyesiz öyle şey edince' klasik cümleleridir.
sezar'ın hakkı sezar'a, misali eğer insan katıksızsa o insana katıksız demek sevaptır. ayrıca küfür edilince madem ağlayacan niye ettiriyorsun kardeşim?

bu sözlüğün ilginç uygulamalarında bu var. nedir? küfür yasak.. adam devlet aracına pkk flaması takıyor, ben bu adama sadece şerefsiz dedim diye entrym siliniyor. lan bu adama şerefsiz demek bile ona bir şereftir aslında. küfürler yetmez ona.

yine orospu çocuğu pkk'lı, asker öldürüyor. küfür ediyorsun, hooppp entry silikler arasında.

tamam küfür yasak olsun entry silinsin ama durduk yere küfür olursa yasak olsun. bu tip toplumsal olaylar da küfür bırak serbest olsun. atış serbest olsun.

bu şerefsizler için asker/polis bile ast'ına vur yetkisi veriyor. sen de bırak be moderasyon, bizim elimiz silah tutmuyor an itibariyle ama çok iyi küfür ederiz icabında.

(bkz: toplumsal olaylarda küfür serbest olsun kampanyası)
(bkz: sözlüğe mi yazıyorum tuvaletin kapısına mı)
(bkz: pıtırcığın 7 sülalesine küfrederek ağlatmak)*
(bkz: pıtırcık için opera)
bunlar için yazıda yapılan süper tespitin, muhteşem esprinin, toplumsal mesajın zerre önemi yoktur.

yazının bir yerinde göt geçmesi yeterlidir gammazlamak için.

etrafımda görmek istemediğim bir kaç insan türünden biridir.

dur gitmeden bir ağlatayım lan seni. oku aşağıyı.
(bkz: göt) (bkz: bok)

edit : (bkz: ibne) yi unutmuşuz.
kufur edilince aglayan çıtkırıldımcıklara dönüşürler biraz sulanıp, güneş gösterilince.