bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kufur edilince aglayan çıtkırıldımcıklara dönüşürler biraz sulanıp, güneş gösterilince.
    -1 ... troyka
  2. 2.
    bunlar için yazıda yapılan süper tespitin, muhteşem esprinin, toplumsal mesajın zerre önemi yoktur.

yazının bir yerinde göt geçmesi yeterlidir gammazlamak için.

etrafımda görmek istemediğim bir kaç insan türünden biridir.

dur gitmeden bir ağlatayım lan seni. oku aşağıyı.
    (bkz: göt) (bkz: bok)

edit : (bkz: ibne) yi unutmuşuz.
    3 ... deep
  3. 3.
    (bkz: pıtırcık için opera)
    ... scarface
  4. 4.
    (bkz: pıtırcığın 7 sülalesine küfrederek ağlatmak)*
    ... adnan Şenseks
  5. 5.
    (bkz: sözlüğe mi yazıyorum tuvaletin kapısına mı)
    ... troyka
  6. 6.
    sezar'ın hakkı sezar'a, misali eğer insan katıksızsa o insana katıksız demek sevaptır. ayrıca küfür edilince madem ağlayacan niye ettiriyorsun kardeşim?

bu sözlüğün ilginç uygulamalarında bu var. nedir? küfür yasak.. adam devlet aracına pkk flaması takıyor, ben bu adama sadece şerefsiz dedim diye entrym siliniyor. lan bu adama şerefsiz demek bile ona bir şereftir aslında. küfürler yetmez ona.

yine orospu çocuğu pkk'lı, asker öldürüyor. küfür ediyorsun, hooppp entry silikler arasında.

tamam küfür yasak olsun entry silinsin ama durduk yere küfür olursa yasak olsun. bu tip toplumsal olaylar da küfür bırak serbest olsun. atış serbest olsun.

bu şerefsizler için asker/polis bile ast'ına vur yetkisi veriyor. sen de bırak be moderasyon, bizim elimiz silah tutmuyor an itibariyle ama çok iyi küfür ederiz icabında.

(bkz: toplumsal olaylarda küfür serbest olsun kampanyası)
    2 ... trablus
  7. 7.
    sokak kültürü olmamış, apartman pıtırcıklarıdır onlar. bir kere,
    1 küfür nedir?
    2 neden edilir?
    sorularının cevabını bilmemektedirler. ve ağladıkları zaman da 'ay sinirim bozuldu o terbiyesiz öyle şey edince' klasik cümleleridir.
    ... gazoz_kapagi
  8. 8.
    (bkz: sıkınca patlayan pıtırcıklar)
    ... scarlet
  9. 9.
    böyLe pıtırcıkLar ütopik birer insandır kanımca.. çünkü bir insan ne kadar pıtırcık oLursa oLsun kendisine küfür ediLince bu pıtırcık birden şah'a kaLkar ve size en kraL küfürLeri saydırır.. he ağLayanLara geLirsek bu tür insanLar gözLe görüLemeyecek kadar azdır.. daha "saLak" keLimesini duyduğu an "hiiiiiiii ne dedi, anneeeaaaaa!!!" diyerekten saLya sümük ağLar.. bu oLayın nedeni araştırıLıyor biLimadamLarınca.. kesin oLmamakLa beraber şöyLe bir kanıya varmışLar ; aiLe bu tipLeri "süt çocuğu" kıvamında yetiştirmiştir..

birde benim kedim vardı pıtırcık diye.. değiL küfür kuyruğuna basınca biLe sert tepkiLer vermezdi.. sonra öLdü.. *
    1 ... tucimania
  10. 10.
    + ööğğkkk
    - dur kız neden ağlıyorsun?
    + entry okuyorum. aniden göt yazmasın mı? ay yine kötü oldum bak.
    - eeee?
    + benim götüm yok macit anlıyor musun? be-nim gö-tüm yook! ühüüü, o yüzden ağlıyorum!
    - lan manyak mısın sen?
    + manyak deme macit. onun da anısı var maaacit.
    - çok değişikmişin lan.
    9 -1 ... deep