1. 1.
  evet anlaşıldığı üzre bu bir sanrıdır ve bu sanrıyı bünyesinde hisseden bu takımdadır.

  bu takım hayatta hiç gol atamaz. çektikleri şut hep taça gider, defansa çarpar,rakibin sikine çarpar, direkten döner. takımın oyuncuları bir de rol yaparlar. küfretmeyi kötü bir şey sanmalarının bilimsel bir açıklaması yoktur. ''neden küfretmiyorsun hacı'' dendiği zaman cevapları sadece: ''küfür pis bir şeydir abi'' den öteye geçmez. neden? çünkü: küfrün rahatlatıcı etkisinden habersizdirler. nitekim bu takımın oyuncuları sik'e pipi, am'a kuku derler. lan size bir şey demiyorum. gidin allah'ınızdan bulun. kukular. pipiler.
  4 -8 ... pileli pantolon
 2. 2.
  geçenlerde okuduğum bir kitap'ta anladığım kadarıyla, bu takımda bulunanlar orospu cocuğu önermesini kabullenemiyorlarmış.
  tanrı'm ne insanlar var.
  -1 ... sequel
 3. 3.
  geçen gördüm bu takımı düz koşu yapıyorlardı. içimden ''lan adamlar düz koşularımı düz olmasın dedim'' çektim gittim.
  tanım: direkt şahıslara küfretmeyen aydın ve haz dolu takıma karşı her zaman 1-0 yenik düşecek takımdır.
  1 -1 ... pileli pantolon
 4. 4.
  cahilliklerini bağışlayın dediğim kişilerdir. tamam aq küfür etmek insanı rahatlatabilir. ama adam küfretmiyor diye cahil niye olsun? ne saçmalıyorsunuz aq. küfür eden kültürlü mü oluyor yani? sözlükte son dönemde görmeye başladığım birşey bu. alakasız sıfatları alakasız şeylerle bitiştiriyorlar. bu da onlardan biri. geçenlerde de bi' yazar arkadaşımız da bir futbolcunun dileğini mesnetsiz olarak nitelemişti. adam bi' dilekte bulunuyor ne dayanağa ihtiyacı olacak dangalak. bir şey mi iddia ediyor ki mesnedi olsun. sinirlendim aq. sözün özü adam ister küfür eder ister etmez aq.*
  -1 ... akmai
 5. 5.
  hakkında yapılan hakaretlere asla küfrederek yanıt vermeyen takımdır.
  bu takımdakiler, takımlarına edilen küfürlerini kendi üstlerine alır, inandığı değerlere edilen küfürleri üstlerine alır. ama yine küfretmez. cevap ül ahmak der kahreder.

  (bkz: şeref yok onur yok düzmantık yok ne var lan it)
  ... sequel
 6. 6.
  (bkz: küfür dilin cilasıdır)*
  ... disqualified
 7. 7.
  (bkz: küfür etme yarram aile var)
  ... okey oynamayan dorduncu selim
 8. 8.
  bazı dıller de küfür şeker olur bal olur.
  hayata kılavuz olur.
  (bkz: can yücel)
  (bkz: neyzen tevfik)
  (bkz: ömer hayyam)
  1 ... fuzulii
 9. 9.
  bugüne kadar gördüğüm, tanıdığım kişilerin büyük çoğunluğu toplum içerisinde küfürbaz olarak nitelendirilebilecek kişilerdir ve yine bu kişiler hayatların da hiç bir şekilde ilimden irfandan nasibini almamıi yada alamamış kişilerdir.(küfürbazların hepsi değil sadece benim tanıdıklarım,şans ,işte bana bunlar denk gelmiş)azınlıkta da olsa tanıdığım diğer küfür etmeyen diğer(yada benim yanımda etmemiş olanlar bunu tam olark bilemeyeceğim)kişiler ilim irfan sahibi hepsinin kafası zehir gibi maaşallah. sözün özü burada ortaya atılan küfür etmeyen kişilerin cahil cühela olması savı tamamen yanlıştır.
  ... aldibas