bugün

Kesinlikle akp değildir. Dünya liderimizin döneklik yaptığı, lafından döndüğü görülmüş duyulmuş şey değildir.
akabe olacaktır.
liderinin (bkz: yahudi cesaret madalyası) aldığı partidir. hey gibi gibi.
Şüphesiz akp iktidarıdır.

Şu malazgirt salağına da birisi söylesin, çok meraklıysa siktir olup gitsin israil de israil polisine karşı Kudüs için dirensin. Gelmiş burada küfür ederek üste çıktığını zannedip rezil ediyor kendini, yallah Arabistan'a.
okumadan imzalattılar. allahım da milletim de bir zahmet affediversin. zaten yalama oldular.
(bkz: Kandırıldık reloading)
Büyük ihtimalle tüm kanalları ve gazete web sitelerini tarasanız söylenen herşeyi toplasanız bu kadar dolu görünmez. Gazeteciliğin de kişilere kaldığının kanıtıdır.

Tabii akp lilerden bunu görüp Kudüs israil'in başkenti yazmıyor belgede yalan söylüyorsunuz diye çıkışacak yavşaklar olacaktır. Ben kendilerine derin abd karşısında Trump ı desteklemeyi tavsiye ediyorum.. lan?? (bkz: 6 aralık 2017 kudüs ün başkent ilan edilmesi)
Ulan o tazminatın da üzerine yattılar. "haksız zenginleşme" diyerek.

Yazıklar olsun.
Ya ssk kılışdar yaa..
(bkz: bunun kudüs ün başkent yapılmasıyla ne alakası var anam?)

Gılışdar ın elindeki belgelere benziyor anasını satayım.

Edit: Ulan grolar! Kudüs ün israil in başkenti olduğuna dair türkiye nin tanıdığı Böyle bir belge olsa bunu " uludağ yazarı " değil gılışdar ortaya atmaz mıydı?
koyun gütmesiyle meşhur çoban ve kaval partisidir.

abd'nin cumhuriyetçi partili trump'ından bile çoook önce, 28 haziran 2016, kudüs'ü israil'in başkenti olarak ilan etmiştir.

görsel