1. 1.
  Sanıyorum Haluk Ulusoy'un en sevgili hakemlerinden biri kendisi. Ne kadar hata yaparsa o kadar çok ödüllendiriliyor. Tabii en büyük ödülü de Fenerbahçe maçları oluyor.
  1 ... soner
 2. 1.
  kötü hakem olmasına ve mustafa çulcu'nun "kuddusi'ye fifa kokartı takılmayacak" demesine rağmen fifa kokartı takmış bir hakemimsidir. ayrıca 2002-2003 sezonunda malatya-bjk maçında sinan engin'in maçı kötü yöneten kuddusi müftüoğlu'na "korkma kuddusi ben seni korurum" diye seslenmesinden de hatırlanan hakemimsi biri. ayrıca antalya bölgesindendir.
  1 ... paleface
 3. 2.
  ahmet çakar abimizin 1 ay önce bu adama geçen sene söz verdiler fifa listesine alınacak dediği ve cem papila'nın liste dışı bırakılmasıya listeye alındığını düşündüğüm ve hiç sevmediğim hakem.
  1 ... trouble
 4. 3.
  kendisi antalya bölgesi hakemidir ve alanya merkezde "şehir bölge planlama" bürosu vardır.
  1 ... niketre
 5. 4.
  sinan engin tarafından bir deplasman maçı esnasında beşiktaş lehine verdiği kararların taraftarlarca protesto edilmesi üzerine "korkma kuddusi biz arkandayız" şeklinde korunan kollanan kişi. *
  1 ... schenardi
 6. 5.
  kendisini hala 18 lik delikanlı gören diyetisyen bilmem ne profesörü osman müftüoğlu ile ara sıra ama çok uzun zamandır var olan emel diye bir şarkıcı hatunu hatırlattı ana...sanırım bende soyadı takıntısı var...
  1 ... baravi
 7. 6.
  10 aralik 2006 galatasaray bursaspor maci nda tolga seyhan'ın bursasporlu sinan kaloğlu'nu net bir şekilde düşürmesini görmesine rağmen penaltı olarak değerlendiremeyen yüreksiz hakem.
  ... krmyrdsn
 8. 7.
  lise yıllığının verdiği bilgilere göre hasta galatasaraylı olan antalya bölgesi hakemi.
  2 ... shyer
 9. 8.
  10 aralık 2006 galatasaray bursaspor maçında sabri ve arda' nın ayağını kırmaya çalışan bursasporlu oyuncuları ve tolga' nın sinan' a yaptığı penaltılık hareketi görmeyen hakem.
  1 ... legend of the stranger
 10. 9.
  sasa iliç'in cumhur'a arkadan tekme atmasını, ümit karan ve sabri sarıoğlu'nun sürekli allah belanı versin nidalarını ve hareketlerini nedense es geçen hakem.
  1 ... krmyrdsn