1. 1.
  Kudüs başkent olacak. ilk 3 ay türkiye'de gösteriler olacak, israil ile ilişkiler minimum düzeye inecek, 3-5 geri zekalı dönem dönem sokaklara coca cola döküp israil konsolosluğu önünde bayrak yakacak. bu arada araplarda bir bok olmayacak, arkadaşları yenirken aslanlara mal mal bakan zebralar gidi takılacaklar. 2 yıl boyunca bu böyle devam edecek. başkanlık seçimleri ve mitingleri olacak. bol bol " ey israil, ey ameriga " sloganını duyacağız. arada bir bahçeli çıkıp " bu israil kimdir? bu söyledikleriyle ne ima etmektedir? ne sonuca varmak istiyordur? " diyecek. hdp ölü taklidi yapacak. seçimlerden sonra ilişkilerimiz normale dönecek. burak'ın gemileri israil'e mal taşımaya, biz de onlardan tohum almaya devam edeceğiz. istiklal marşı. kapanış.
  16 -1 ... totonok folmondoko boton gomo
 2. 2.
  (bkz: israilin 8 arap ülkesini üst üste koyup silkmesi)
  3 ... ibni maymun
 3. 3.
  Kapanıştan önce son birşey daha olacak. Başı derde giren, vurulan, ölenler için dünya liderimiz çıkıp : gidinde israile karşı tepkinizi gösterin diye ben mi dedim? Diyecek.
  1 ... dinsiz kitapsiz kafir
 4. 4.
  Bismillah

  Allah'ın izniyle türkiye'nin el atıp en kısa zamanda çözmesiyle sonlanacaktır. Başımızdaki reisicumhur geçmiştekiler gibi abdnin önünde el pençe divan durmaz.
  1 ... hurtas
 5. 5.
  (bkz: arkadaşlar unutmayın ki bana hiçbir şey olmaz)
  Evet israil e hiçbir şey olmaz.
  1 ... ozan oyunbozan
 6. 6.
  büyük ihtimalle;

  kudüs sorununun geleceği son nokta
  1 ... mofbe
 7. 7.
  kudüs sorununun geleceği son nokta
  ... ibni maymun
 8. 8.
  başlık tanımında kısaca özetlenmiş, doğru söze ne denir ki?

  bu duruma karşı tepki göstermesi gereken türk halkı bile sosyal medya hesaplarından gördüğüm kadarıyla ilgisiz kalıyor, önemsiz olarak değerlendiriyor hatta ve hatta destekliyor bir bütün halinde bu olaya tepki göstermiyor ülkesini ve liderini yalnız bırakıyorsa sonuç nasıl değişebilir ki?

  zaten diğer müslüman ülkelerin başına geçirilmiş, siyonistlerin adamı olmuş, adına lider denen pezevenkler de onlardan.

  tek başına bırakılan r.t.e bu duruma ne kadar karşı koyabilir ? özetle; bu durumun sebebi bizleriz. o yüzden bu durumdan r.t.e'yi yalnız bırakmak bir yana köstek olup sonra da 'bir şey yapamadı, yapamaz' demek biraz abes bence.
  -1 ... frktmz krds frktmz
 9. 9.
  Maks 5 ay sonra bu olay unutulanlar dosyasına girecek ve siz de gazı alınmış bir bebek gibi olacaksınız. ACI AMA GERÇEK!
  kudüs sorununun geleceği son nokta
  1 ... schwarz und weisse
 10. 10.
  google ilk cümleyi halletmiş. evet.
  https://m.uludagsozluk.co...larak-işaretlemesi/bugun/
  1 ... totonok folmondoko boton gomo