1. 1.
    istanbul üniversitesi' nde her türlü farklı fikri ve siyasi görüşteki kulüp ve topluluğun bir araya gelerek kardeşçesine böyle bir yazı yayınlamaları beni oldukça sevindirdi.

hepsi Müslümanlık için Kudüs için bir araya gelmişlerdir ve benim aklıma da Hucurat suresi'nin 10. ayetinde geçen şu söz gelmiştir: "inananlar kardeştirler."

Evet arkadaşlar! gün birlik olma günüdür. birbirimizi, farklı görüşler yüzünden dışlamamalıyız. hep beraber kudüs'ümüz için elimizden geleni yapmalıyız. ve gidebilecek durumdaysak yurt genelindeki yürüyüşlere katılmalıyız.

#kudüsonurumuzdur

kudüs onurumuzdur
    3 -2 ... kazangap
  2. 2.
    Kardeş, müslümanları çağırıyorum zaten. Üzerine alınma. Bir müslüman için çölün ortasındaki Mekke Medine ne ise Kudüs de onlar gibidir.
    2 -1 ... kazangap
  3. 3.
    Ezidiler katledilirken neredeydiniz amk dedirtendir. Evet arkadaşlar coca-colalari aranızdan en masum olanınız döksün lütfen.
    Madem çok seviyorsunuz; duyar kasmayın kudüs'e gidin iki taşta siz atın. Deniz gezmiş'e laf atan güruh o'nun kadar olamayacak mısınız?
    Hadi o koca tembel totolarınızı kaldırın ve aktif destek olun.
    Öyle kınamaya, onurla, monurla olmuyor o işler.
    Klavye başına geçip duyar kasınca, israil askerleri bir mermi daha az sıkmıyor gerçekçi olun biraz. Edeb yahu.
    1 -1 ... onickihavari
  4. 4.
    elimizden gelen budur. herkesi meydanlara davet ediyoruz.

edit: mesajım alınmamış. ben orada her türlü farklı görüşün islam sancağı altında birleşmesine olan sevincimi dile getirmiştim.
    1 ... kazangap