1. 1.
    Belki yari belki yarindanda yakindir, bir gece ansizin gelebiliriz.
    Ummetin lideri baskomutasinda gerceklesmesi mumkun olaydir.
    Ak kefenliler emrinde reyiz.
    Edit. Lan kafir pushlar sizin icin hic bi kutsalin degeri ve onemi yokmu?
    4 -9 ... atechso
  2. 2.
    En sonunda tayyip giderken bana mı sordunuz demezse gidebilirsiniz! Hem gönderip hem de sonunda bana sordunuz giderken der!
    Adamın ümmetçilik gibi derdi yok, size ümmetçilik deyip arkadan, kimbilir neler neler çevirir bu adam!
    işi gücü islamı sömürmek! Adı üstünde siyasal islamcı!
    3 -1 ... gezi parki direniscisi
  3. 3.
    Yallah islamistana.
    1 -2 ... hamdullah lannister
  4. 4.
    Hee amk her kuşu öttürdük De kudüste tekbir getirmesi kaldı. En büyük derdimiz...
    3 -1 ... bigbadtrip
  5. 5.
    Aman Beyaz kefeninizi unutmayin.

Bir hayal.
    7 -2 ... when i was a child
  6. 6.
    şu görselde net bir şekilde seçilebilen günlerdir.

kudüs de tekbir seslerinin yükseleceği günler
    2 -3 ... tasaklara ufleyen adam
  7. 7.
    Yakında değil görünüyor. Şüphesiz balikesirli mavi Marmara olayını unutmaz. Gönderirken bana mı sordunuz...
    4 ... balikesirli
  8. 8.
    Sen kudüsü matbaanı icadıyla kaybetmişsin kardeş. Ardından sanayi devrimi. Hesabını osmanlı dedelerine sor bir zahmet.
    2 -1 ... montblanc
  9. 9.
    Hayallerle yasiyor bazi klavye delükanlilari.
    2 -1 ... karton toplayan cocuk
  10. 10.
    Hiçbir demokratik ve laik söylem ve telakkiler ile gerçekleşmeyeceği 100 yıldır aşikar olan gerçek. Kudüs ü kutsal kabul ediyorsak onu kudüsü yaratan kudüsün rabbi olan Allahın indirdiği vahye ve yasalara boyun eğerek kurtaracağız. Bu mantık olarak da tutarlıdır. Sen kudüsü Allaha isyan eden bir yöntem ve gelecekle kurtaramazsın. Orda tekbir getirip yasalarında teslis getirmek islam hariç bütün uydurma inançlara monte edilebilir bir pagan yöntemi. Kudüs elbet geri alınacak. Yahudilere tavsiyem garkad ağaçlarını çoğaltmalarıdır. Zira gölgesinde dinleneceğiz...
    1 -4 ... gaiptengelenadam