1. 0.
    Benim toprağım falan değil. Müslümanlar yıllarca kimin yanında oldularsa şimdi onlardan yardım istesinler veya başlarının çaresine baksınlar. Eski devir kapandı artık.
    1 ... motorlari maviliklere
  2. 1.
    ''kerize bak kerize ,donsuz giriyor denize'',yalandan kahramanlık ...

yahudiler kudüs'ü 1980'de başkent ilan ettiler.

tam 37 sene olmuş bu kerizler uyan babaya gelmişler.

israil'in bugüne kadar daha fazla toprak ilhak edememesinin önünde iki engel vardı bir de tali engel.

bunlardan biri suriye devleti ikincisi lübnan'da üstlenen şii hizbullah. tali engel ise iran devleti. saddam'ın ırak'ını da katardık ama maalesef yıkıldı. libya'da vardı tabi . kaddafi en azından yerdım elini esirgemezdi.

hamas ve müslüman kardeşler sonradan ışid dahil bütün dinci-sünni oluşumlar ve türkiye dahil diğer islam devletleri (arap ulusundan olan) abd ve israil'in çıkarlarına hizmet etmekten başka bir şey yapmadı.
    tek yapmadıkları kudüs'e elçiliklerini taşımamaları. onunda nedeni avrupa kamuoyu ve rusya,çin.

türkiye israil ile yaptığı her antlaşmada ankara-kudüs tanımlamasını kullanıyor. tabi akp hükümeti de kullandı.

yukarı da yazdığım suriye ve hizbullah olmasa idi israil suriye'nin ürdün'ün ve mısırın (asya'da ki) topraklarına çoktan çökmüş olacaktı.

acaba suriye ve hizbullah'ı istrtail'le ve abd ile yok etmeye yıkmaya çalışanlar kimler.

sünni müslüman devletler ve örgütler.

şimdi bu siyasi-askeri (devlet-örgüt) sünni yapılanma kalkmış kudüs diyor.
    ulan ahlaksızlar 37 yıldır neredesiniz.

israil'e abd'ye tek kurşun attınız mı ?

kudüs'e gideceklermiş. götümle gülerim.

5 bin ülkücü kerkük'üe gi,decekti ..oldu şimdi kerkük şia'nın elinde.
    götünüze kına yakın.

korka sürüsü.

önemli not: buradan gerçek sünni inancına sahip maliki ,hambeli ve hanefi mezheplerden olan kardeşlerimizi tenzih ederim. hiçbiri bu vahhabi - hizbu islam -daiş sürüsüne katılmadı. biliyoruz.
    ... baris hemen simdi
  3. 2.
    Çomar beyanıdır.

Ek: Lan, 3. Entrydeki egv (elimde goruntulerin var) değil mi lan? Vay liseli sen buralara gelir miydin.
    ... kazakistanli
  4. 3.
    eskiden öyleydi.

araplar bizi bıçaklayıp, otuzbin şehit vermemize neden olup şehri ingilizlere teslim edinceye kadar öyleydi.

ama şimdi değil!
    1 ... la fondoten