1. 0.
    zaten öyleydi. yasalarla meşrulaştırdı, usa konsolosluğunu taşıdı diye arap goygoyunu dinliyoruz. samimiyetinize tüküreyim ben sizin.
    3 -3 ... adim samuel 25 yasim
  2. 1.
    islam dünyasıda batı gibi birlik olsaydı islam ülkelerinin yöneticileri kendini batıya satmasaydı.kimseyi konuşturmazlardı.
    3 ... kalahari 1
  3. 2.
    Trump’un an itibariyle canlı yayında ilan ettiği karar. Tanımıyoruz evet ama abd yahudi lobisine yaranmak için her şeyi yapmaya devam ediyor. Saçını siktiğimin trumpı.
    2 -1 ... antiansiklopedi
  4. 3.
    arabistan’a müstehaktır. Yarın bir gün sizede girer bu bombanın bir parçası. yalayın oğlum yalayın.

arapçılar basar eksiyi şimdi. o araplar peygamberimiz zamanındaki araplar değil. paranın uşağı şimdikiler. yazık...
    2 -2 ... buona fortuna
  5. 4.
    Ortadogu da kartlar dagitiliyo.
    Ulan kumarhane gibi cografya her gün kagit dagitilip oyun oynaniyor.
    1 ... karton toplayan cocuk
  6. 5.
    vallahi boş işler yemin ediyorum. bu araplar ve yahudilerde sike sürülecek akıl yok. lan şehir enlil'in diyorum. boşaltın hemen. herif gelip sikecek belanızı. koskoca tanrıya kafa tutuyor denyolar. la havleee.
    1 ... power supply
  7. 6.
    http://www.imgim.com/9212incib6239300.png
    haziran 2016 dan beri ankara tarafından fiilen kabul edilen realite.
    2 ... deli anlamindaki de
  8. 7.
    ABD başkanı Trump az önce yaptığı açıklamayla Kudüs’ü israil’in başkenti olarak tanıdığını söyledi. Türkiye bu işe el atmazsa Kudüs’ün kurtulması zor.
    2 ... alp er tunga
  9. 8.
    işgalci israil'in son başarısı. dünyadaki müslümanların sessiz kalmasını anlayamıyorum. mavi marmara olayından sonra kimse israil'e ses çıkartamıyor.
    ... evgibisiyok
  10. 9.
    1995 yılında abd Kongresinde alınmış eski bir karardır.
    şimdiye kadar abd başkanları büyükelçiliği tel avivden Kudüs almamışlardır.
    trump reis emri verdi.
    merak ediyorum israil bütün ülkeleri mecbur edecek mi?
    1 ... gedikpasa