1. 1.
  bir haber vaktim haberidir.
  http://www.habervaktim.co...bu-da-pelinin-tarihi.html

  pelin batu'nun, Fatih sultan mehmet'in radu (2.murat zamanında işgal edilen eflak ve boğdan'ın valisinin çocuklarından birisi) ile ilişkisi olduğunu ileri sürmesi üzerine, habervaktimin de boş durmadığını gördüğümüz haberler silsilesidir.

  --spoiler--
  Fatih’i ağzına alarak şöhretine şöhret katacağını hesap eden Pelin Batu’nun, başkaları hakkında uydurduğu ahlaksız dedikoduları dillendirmeden önce kendi kokuşmuş şahsi tarihine bakması tavsiyesinde bulunuluyor.

  --spoiler--

  --spoiler--
  Pelin Batu’nun, ergenlik dönemini türlü sapkınlıklarla geçirdiğini ortaya koyan malzemeler, yazarı bulunduğu Milliyet Gazetesi’nin yaklaşık 20 yıl önceki arşivlerinde kayıtlı bulunuyor.
  --spoiler--

  4 -2 ... sevgilim ben manyak oldum
 2. 2.
  belden aşağı haberciliğin bir başka örneği manşettir. en azından kendi yazarları gibi sübyancı değil.
  4 ... dis guclerin oyunu
 3. 3.
  zamanında evvela milliyet gazetesinde çıkmış haberdir. şimdi entel takınanların ne tür insanlar olduğunu görüyoruz.
  -2 ... en zayif halka
 4. 4.
  vakit gazetesi'nin ilginç fantezileri bildiği yönünü ortaya çıkaran haber.
  1 ... manuel calavera
 5. 5.
  sübyancı yazarlar barındıran vakit gazetesi' nin bulvar gazetesi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor amk! arka kapak güzellerini de sabırsızlıkla bekliyoruz.
  2 ... sessizdeydi duymamisim
 6. 6.
  bu hoş hanımı hoşluğu dışında pek tanımıyoruz ama eğitimli biri olduğu besbelli. ve eğitimi de tarih üzerineyse söylediklerini çürütmenin başka yollarını aramalıyız. ülke tarihçi dolu yok mu bir cevap veren. en azından onların cevapları yazılabilirdi. o da yapılmamış, onun yerine cinsel içerikli bir saldırı yapılıyor. bu herşeyden önce çok aptalca. aksini ispatlayan kanıt: pelin batu sevişiyomuş. bu mudur yani? kucakta balon patlatanlar tarihçi olamıyor muymuş? tarihçiler hep rahibe mi? Fatih Sultan Mehmet şair değil mi? peki o şiirleri kime yazdı? şair o şiirde kime sesleniyor? papa böyle pilav yamayi kimden öğrendi? böyle pasta yapmayı nerden öğrendiniz?
  1 -1 ... adnantumdengelim