1. 1.
    çocuk sahibi olmasına engel yoksa yazık ediyordur, evlat sevgisi dünyada hiçbir şeyle ölçülmez. hem

evde kedi köpek mi beslenir? bir de hijyenden bahsetmez mi?
    1 -5 ... seruven44
  2. 2.
    Hayvansever insansevmez modeldir genelde. Bir sokak kedisi için oturup ağlar, evsiz bir adam görse ay pis şey geber der. Çok var böyle tiplerden. Düşman başına.
    2 -2 ... bir istanbul beyefendisi
  3. 3.
    Bir köpeğin karşılıksız sevgisine sahip olmuş kadındır. Size ne yahu. Çocuk doğurup doğuramayacağımıza da mi siz karar veriyorsunuz. Hayat benim. Ister dogurur ister doğurmam. Bu sizi asla alakadar etmez. Belki kendini anneliğe hazır hissetmiyordur. Belki çocuğun babası olacak kisiyi henüz bulamamıştır. Belki de çocuk istemiyordur sizene.

Ne mal insanlar var ya.
    4 -2 ... ladylemon
  4. 4.
    laik, seküler, çağdaş kadındır.

destekliyorum. mümkünse tüm laik, seküler, çağdaş kadınlar çocuk yapmasın kucaklarında köpek gezdirsinler.
    1 -2 ... kifayetsiz kelimeler
  5. 5.
    insanlardan medet bulamayan kadındır. inşallah böyle bir kadınla evlenirim.
    ... patisever
  6. 6.
    hayvanseverdir. sahiplenilen, barınaktaki hayvanlardan biriyse tebrik edilesi kadındır.

bana göre, işin aslı astarı bilinmeden kadının yaşam tarzı, kişiliği hakkında herhangi bir yorum yapmak hoş değildir. toplum olarak, sokakta bir kez bile gördüğümüz insanlar hakkında ne kolay hüküm verebiliyoruz. bu noktaya nasıl ve ne çabuk geldik, şaşıyorum.
    1 ... yorgun memleket