bugün

(bkz: ağda yaptırmak)

akıl alır gibi değil,

ama gerçek.
kuaföre ağdaya giden kız...burada dur.. anladığım kadarıyla kuaför için ağdaya gidiyor bu kız. ağda da kuaför mü var yani?

not: önce kulaklarımdan duman çıktı sonra beynim kulaklarımdan aktı. açacağın başlığı silkeyim.
(bkz: mahremiyet)
Kendi işini kendi göremeyip ona buna (kuaför olsa bile) hemen hemen heryerini açıp yayılan kızların yaptıkları, yaptırdıklarıdır.

Bu arada Ağda zamanla çeşitli yerlerinizde sarkmalara sebep olacak.

(bkz: hayırlı sarkmalar arkadaşlar)
Türkiyede bazı konularda eğitim olmamasından çok ağır cinsiyetçilik olmasından kaynaklı bir durumdur.

Ergene anlatır gibi anlatayım.
Erkeklerin pipisi vardır. Bu utanılacak birşey değildir.
Kadınların da kukusu vardır. Bu da utanılacak birşey değildir.

Kadınlar vücut temizlikteri konusunda hassastır ve tüyden hoşlanmazlar. Bu yüzden de jilet ağda lazer epilasyon gibi yöntemlerle bu tüylerden kurtulmak isterler.

Jilet kendi başlarına yapabildikleri bir işlemdir ancak ağda tek başına zordur, lazer epilasyon da imkansızdır. Bu konularda dışarıdan destek gerekir.

Bir kadın için lazer epilasyon merkezinde ya da ağdacıda kukusu için yaptırdığı işlemde başka birinin kukusunu görmesi erkeklerin pisuvarda işerken, ağaç dibine işerken, hadi o olmadı, küçükken (yani bundan 6-7 yıl önce) anne babaları tarafından göster bakalım amcalara pipini eylemi esnasında amcaların pipisini görmesinden farklı bir olay değildir.

Aynı kukudan ağda / lazer yapan kadında da vardır.

Ve kadınlar için kuku boyutu hiç önemli değildir.

Kimse elinde cetvelle ölçmez.

Heyecanlanacak birşey yok ağda ya da kuku deyince. Kol gibi bacak gibi pipi gibi bir organdır kendisi.
(bkz: çayda çıra oynamak)
Tabiki genital bölge temizliği.
Hiç gitmedim tanrıdan ağdalıyım :D
fal baktırmak.

geçen bir kuaförün camında " ağda yapılır, fal bakılır" yazıyordu.

garip geldi. acaba nasıl fal bakıyorlar.

- falın fallanmış şeyin kıllanmış tam ağdalık olmuş.
ağda selfiesi çekinip facebook ve bilimum sosyal mecrada paylaşmak.
ay ne meraklı şeylersiniz siz yaa. biz berbere giden erkeklerin orada ne yaptığını merak ediyor muyuz hiç? çok ayıp.
Uzanmak aq.

Başka ne olabilir?
görsel
Kıl aldırmak.

Baska ne olabilir?

(bkz: kıl dğl tüy tmm mı)
sadece kendisini ilgilendirir.
sadece sevgilisini ilgilendirir.
çok enteresandır kuaföre amlarını açıp ağda yaptırıyorlarmış. ben şimdi berbere gitsem dalgayı açsam şuna bi ağda çek desem sikerler. kadınlar bakıyor kardeşim valla kendine.
Utanmiyonuz mu la şeyinizi açıp agda yaptirmaya. Manyak manyak işlerdir.
(#45661035)
bilmiyordum valla. sonuçta sağlam dalga sağlam vücutta bulunur. değerlendireceğim teşekkürler.
peki nasıl oluyo arkadaşlar mesela çırılçıplak soyunup bi koltuğa mı oturuyosunuz.
agdaci kari hassas organlara gelince elinle ger falan diyor iste kagidi cekiyor yag falan suruyor.

dusun bir kere geldigin hayatta milletin got kili kuku kiliyla ugrasiyorsun.eve gidiyorsun 99 tane kuku elledin yemek yiyorsun o elle.

iste agzin yuzun hep herpes virusu oluyor. kes at o elleri cope.

iyyyy cesit cesit killi kuku aksama kadar eziyet gibi.

- abla dudaklari kenara ceksen.

ed.evet 35 yillik uzman sir agdaciyim.
tum vucut 80 lira.
ekmek parasi.

emegimi kildan cikariyorum.
güncel Önemli Başlıklar