1. 1.
  kuaför derken manükür, pedükür falan yapan yerlerden bahsediyorum tabi. mahalledeki abilerin berberine değil de garip yumuşaklıkta insanların çalıştığı manükür falan yapılan kuaföre giden erkeklerin gizliden gizliye içinde olduğu yönelimdir bu. buralara giden arkadaşların nasıl bir yapıyı haiz olduklarını elbette biliyoruz ama, insanları rencide etmemeliyiz. her ne cinsi yönelimde lurlarsa olsunlar; insan insandır. bir ayrımcılık yapılmaması daha doğru bir davranış biçimi olabilir.
  ... demokritos
 2. 2.
  metroseksüel erkekler diyince içinde seksüel lafı geçtiğinden homoseksüel ilan etmeye benzer. tartışmalı olsa da tartışılmamalıdır zira sonuç çıkmaz.
  1 ... sallapati
 3. 3.
  gittiği kuaföre göre değişir.kaş bıyık ağda yaptırıyorsa düşünülesi durum.
  ... mrcl
 4. 4.
  bazı homofobiklerin tezidir fakat homofobiklerin gizli eşcinsel olma tezi bu tezden çok daha güçlü bir tezdir.
  ... arjuna
 5. 5.
  adam body building sporcusuysa ağda bile yaptırabilir, bu onun eşcinsel olduğunu göstermez, bazen insanlar para harcayacak yer bulamazlar ve pedikür manikür yaptırabilirler, bu da onların illa eşcinsel olduklarına delalet değildir; mesela zengin olabilirler, değil mi ama?...
  ... umut vadeden yazar
 6. 6.
  gizli eşcinsellikten ziyade kılıbık oldukları kesin olan erkeklerdir. manikürdü pedikürdü bakımdı bu kadar şeyi kadınlara şirin görünmek için yaparlar ki bu da kılıbıklık göstergesidir.
  ... tuckleberry
 7. 7.
  nasıl bir arkadaş ortamındasınki böyle bir tespit yaptın ufaklığı bi kontrol et hala eski performansındamı önemli bunlar.
  ... kecisakal