1. ?.
  akbankın kırmızı bir fon üzerinde beyaz kıyafetli insanların bir araya gelerek oluşturdukları değişik şekillerin kuşbakışı ekrana getirilmesi şeklinde çektirdiği yeni reklam filmidir. Reklam sırasında çalan müzikten, insanlar tarafından oluşturulan şekillerin başarısı ve reklamın akıcılığı ile tam bir reklam başarısı olan bir çalışmadır. insanlar ay yıldız, ağaç, kuş, gitar vb. gibi şekilleri oluştururken o yürüdükleri fonda kesinlikle her birinin nerede duracağı hangi yoldan gideceğini belirtir izler ve şekiller olmalı diye düşünerekten onları görebilmek için her seferinde ekrana yapıştığım reklamdır ayrıca. ha bir de reklam müziğinin ismini cismini bilen varsa lütfen paylaşsın demek istediğim reklamdır. (bkz: sözlük formatına uydurmak için cümleyi çevirmek)
  16 -1 ... devedikeni
 2. ?.
  toplam 120 kişi ile 2 günde sıkı çalışmalar sonucu yapılmış harikulade bir akbank reklamıdır.
  3 ... akrep
 3. ?.
  son zamanlarda yapılan en mükemmel reklamdır. karşılaşıldığında kanal değiştirilemeyen ender reklamlardandır. takdire şayandır.
  5 ... fth
 4. 1.
  yaratıcı,farklı,eğlenceli,seyredilesi reklamdır..
  3 ... nella
 5. 2.
  ortadan başlanıp da ilk kez izlenildiğinda amanınn kola reklamı hayır hayır yiyecek reklamı diye tahminler yürüttüren ama sonuç olarak akbank reklemı olduğunu öğrendiğimiz,eğlenceli,yaratıcı,güpgüzel reklam.tebrik edilesi.
  2 ... freedean
 6. 3.
  reklam müziği, reklam için özel olarak hazırlanmış bir ömer ahunbay bestesi imiş. *
  2 ... devedikeni
 7. 4.
  ipragaz bu fikri daha önce kullansa da akbank reklamı daha çok adından sözettirmiştir.ama yine de yeni bir fikir olduğu savunulamaz.
  1 ... pafküf
 8. 5.
  emek harcanmış reklam
  ... kekistanlihobbit
 9. 6.
  reklam yaptın mı böyle yapacaksın dedirten reklam..gerçekten izleyenlere keyif veriyor tekrar tekrar izlenesi..
  ... sharlatan
 10. 7.
  dünya kupası maçlarının devre aralarında ve maç bitimlerinde çıkan, her çıkışında bi daha izlenen harikulade reklam. **
  http://video.google.com/v...ocid=-9058992854988302151
  1 ... spectracef