1. 1.
  aydın'a bağlı tatil beldesi. gitgide çirkinleşiyo maalesef, eski tadı kalmamış.
  5 ... redwinemania
 2. 2.
  hepsi birbirinden güzel 6 koydan oluşan,hayvanların özgürce cirit attığı ve hatta piknik alanlarında domuzları görebileceğiniz milli parkı olan aydın'a bağlı tatil beldesi..
  4 ... sogulcan
 3. 3.
  otobanda yol alırken , tabelayı görmeyip dönemeci kaçırmanızın aydın'a kadar gidip gelmenizin mümkün olduğu giderek kalabalıklaşan, inşaatların göze çarptığı, eskiden güzel belde.. sabah olağan kalabalığın olduğu bi güne başlayıp, akşama limanına yanaşan iki yolcu gemisiyle bir anda iki-üç misli insanı görüp nefes alamayabilirsiniz.
  2 ... olric
 4. 4.
  sokaklarında 5 para etmez kıroların,abazaların ve turist avcılarının doldugu, eski guzelliğinden eser kalmayan, kalitesi düşük, ucuz bi yer haline gelmiş olan, zamanın en kaliteli ve guzel turistik eglence beldesi...
  8 ... elianpack
 5. 5.
  Gün geçtikçe kalitesini yitiren tatil yapmaya gidenlerin amacının sadece turist kadınlar olmasından dolayı çok kalitesizleşen her yerde etrafta kıroların hanzoların dolaştıgı bir mekan.Bir kere gittim bi daha gitmem
  1 ... kassano
 6. 6.
  krolara ve çarpık yapılaşmalara rağmen güvercin adasıyla, plajlarıyla, su parklarıyla, barlarıyla, çarşısıyla, milli parkıyla ve diğer tarihi ve turistlik yerlere yakınlığıyla hala yaşanılası ve gezilesi güzel yer. (bkz: kadınlar denizi), (bkz: davutlar), (bkz: güvercin adası).
  2 ... snowman
 7. 7.
  çarpık yapılaşmanın örneği olan turizm kenti. dağı taşı beton bloklardan sitelerle dolu. hele bir de yıllardır bitirilemeyen uydukent vardır ki; bir turizm beldesinin içine nasıl sıçılır diye ibretliktir( bilmeyenler için bu proje 20 katlı kocaman bloklardan oluşan bir site projesidir). zaten bu plansız yapılaşma, bozuk altyapı sonucu kuşadası na ancak ucuz turist gelir. kuşadası nın içine ettiler; bodrum can çekişiyor sıra çeşmede.
  1 ... balsikeste baysungur
 8. 8.
  garajında "Kuşadamıza hoşgeldiniz" yazmaktadır,burdan çıkarak yöre halkının "Kuşadalı" olduğu çıkarımını yapabiliriz ama doğrusu "Kuşadasılı"dır.
  8 -1 ... soulatabyss
 9. 9.
  aydın'ın en hareketli ve en büyük sahil şehridir. plajları genellikle kumluktur, denizi çok derin değildir ve kadınlar denizi haricinde çok dalgaya rastlanmaz, çoluk çocukla rahatlıkla gidip girilebilir. orda yaşayanlara "kuşadalı" hatta kısaca "adalı" denir."kuşadasılı" kelimesinin kullanıldığı ne görülmüş ne de duyulmuştur.
  3 ... oylumunelumune
 10. 10.
  bu sene itibariyle taşındığım ve bir türlü alışamadığım tamamen beton yığınından oluşmuş, sözde turistik bir ilçe....
  1 -2 ... wishy washy