1. 1.
  bir savaş da peygamber bile kuşlar kendi tarafına saldırcak diye korkmuş. peygamber ne kadar insan takvalısı ise kuşlar hem pis beslenir. hem aniden kanat çırpışları korkunç. hem görünüş olarak çirkin olması. ve kuşların beyaz sıçması da peygamberin kuşlardan korkmasındandır. başlığın adını modlar değiştirmiş. neden yazdım. nesen diye okumayın.
  -2 ... ipman1
 2. 2.
  Irkçı oldukları için. Diğer tüm canlıların boku siyah bir bunlarınki beyaz mk.
  1 ... antisocial engineer
 3. 3.
  Peygamberden once siyah mi siciyorlarmis yani?

  Kis boku gibi tespit.
  1 -1 ... ruut altmis alti
 4. 4.
  bok ve idrar rengi veya sadece bok rengi galiba insanın beslenmesine göre değişen birşey. mesela idrar da bazen beyaz bazen sarı oluyor. bu yediklerimizle alakalı. zaten bok pis değildir. insanın bakımı zordur, pisdir.
  ... ipman1
 5. 5.
  evet. savaşımız tüm hızıyla devam ediyor. ben bizim kuşların olduğu mekanın fotoğrafını çekiyim. kuş boku has beyazdır. beyazların ölü gibi, ruh gibi, sağlıksız, karı gibi, ve ezik tenini *******.
  ... ipman1
 6. 6.
  yedikleri besinin %90 sindirdikleri için kalıntılar beyaz sıçar sırtlanlarda da böyledir.
  1 ... yousef007
 7. 7.
  duyan da bokların görücüye çıkartıldıklarını zanneder.
  1 ... monk of monkmountain
 8. 8.
  sindirim sistemleri diğer canlılardan daha iyidir çünkü.
  1 ... masklavi
 9. 9.
  sindirim sistemi mi bilmem ama sonuç da beyaz sıçar. bende siyah sıçarım. yani beslenmem mi bozuk xd? herşeye bir kulp takmak çok kolay. kanıtı göster. ben biraz sonra kuşların olduğu yerde boklarını göstercem. gariplerim ekmek bile vermiyolar. öyle çöpleri felan karıştırıyolar. inş videolarını çektiğimde üzerimden uçan felan olmaz. ki kanat çırpma sesleri ve görünüşlerinden çok korkarım.
  ... ipman1
 10. 10.
  her gün yolumunun üstünde kuşların beyaz boklarını : ve bu da pis kokularını (atık) görmek üzücüdür, mide bulandırıcıdır.
  ... ipman1