Advertisement

 1. 1.
  Dün itibariyle başlamıştır. geçen seneki gibi olmasa da bir kaç ünlü isme ev sahipliği yapacaktır özlem tekin, yüksek sadakat,kenan doğulu,manga,vega gibi.
  1 ... tripcan
 2. 2.
  an itibariyle manga ve vega ile başlayan, yarın modern dans grubu gösterileriyle devam edecek olan şenliktir.. * * makinacı olarak çok muzdarip olduğumuz, erkek erkeğe takıldığımız, abazalığımızın yüzümüze tokat gibi vurulduğu, sınav haftasına gelmesi (!) sebebiyle hiç eğlenemeyeceğimiz şenliktir kendiler.. *
  ... sympathique
 3. 3.
  ktu'nün en güzel, en eğlenilebilen günleri şenlik günleridir. şenliklerde ktu de olmak gerçek anlamda şanslı sayılmanıza sebeptir. kalite seslerle kulağınızı, yanınızda sevgiliniz ve arkadaşlarınız var ise gönlünüzü şenlendirebilirsiniz. ama arada mfö gibi baba grupların geldiği vakit hepsi gibi tarifin imkansız olduğu gruplar da gelebilmektedir . bu anda da gidip dalga geçilerek eğlenilmesi tavsiye olunur. bir de konserlerin sonunda yöresel oyun olan kolbastı oynanır.oynamışlığımız yoktur ama izlemişliğimiz çoktur. ama ktu'de şenlikler güzeldir hasılı kelam.
  ... mathildalp
 4. 4.
  ktü'de okuyan öğrencilerin bütün sene 4 gözle beklediği şenliklerdir. gelecek olan gruplar ve sanatçılar ile bu sene tam anlamıyla şenlik havası yaşatacaktır.

  17 mayıs 2008 saat 21.00 kıraç konseri
  18 mayıs 2008 saat 21.00 pinhani konseri
  19 mayıs 2008 saat 21.00 duman konseri
  20 mayıs 2008 saat 21.30 sezen aksu konseri
  bütün etkinliklerin listesi (bkz: http://www.ktu.edu.tr/enformasyon/senlik08x.JPG)
  ... prosiner
 5. 5.
  her geçen yıl magmaya yaklaşan organizasyon.

  siyasi mi bilmem ama alkol yasak. sigara standını geçtim doğru dürüst stand bulunmuyor. bu seneki festivalde 4-5tane dükkanımsı bakkal gördüm. girişte jandarma * kimlik değil alkol, silah taraması yapıyor. toplamda 40-50sn, hissedilebilir heyecan hali 9-10sn süren bir ters dönme zamazingosu * ve saçmasapan bir balerine sahip. * organizasyon rezil bir durumda. yıllarca her dönem binlerce öğrenciden toplanan etkinlik payı nerelere gidiyor diye çok düşündürüyor. gelen grup/sanatçı sponsorla gelmiyorsa dinlemeye gitmeyin. yanınızda bir erkek yoksa kız grubu olarak gitmeyin. önlere doğru ilerlemek istiyorsanız türbanlıların arkasında bekleyin * ilk seneki festivali * * herkes arar oldu.

  (bkz: herkes bilsin istedim)
  ... kin2002