bugün

chun li rolüne hiç ama hiç yakışmamış oyuncu kişisi. tam bir hayal kırıklığıydı. sen superman in sevgilisini filan oyna. bırak chun li gibi karakterleri. senelerdir içimdeki chun li hayranlığı bir anda öldü sözlük. *
Tanımlayamadığım biçimde çok farklı bir güzelliğe sahip oyuncu, gözlerine hasta olunasıdır. Chuck dizisinin oyuncu kadrosuna 3. sezon 5. bölümde dahil olmuştur.
zamanında bi resmini telefona yükleyip manitam die cümle aleme yutturduğum fıstık *
3. sezon 6. ve 7. bölümlerde chuck dizisinde boy gösteren hanım kızımız. umarız daimi olur.
http://teemix.aufeminin.c...stin-kreuk-et-autres.html

chuck adlı dizi için spoiler içerir.
--spoiler--
karşımıza ilk olarak chuck ın görev için paris e giderken bindiği uçakta çıktı. ilk anda bünyeyi sarstı, sonra geldi birde buy more da çalışmaya başladı bide göreve çıktı. keyfini sürmek, güzelliğine doymak bize kaldı. ama keşke yüzüğün elemanıda olmasaydı.
--spoiler--
galiba bir de street fighter filminde (bkz: chun li) rolü oynamışlığı vardır. o değilse bile kendisi tarafımdan bir uzak doğu dövüş sanatlı filmde izlenmiştir.
smallville'de kendinden nefret ettirene kadar oynayan, chuck'ta ise istenildiğinde ne kadar hoş olabileceğini gösteren oyuncu. *
annesinin birleşmiş milletler toplantısında hamile kaldığına inandığım güzel oyuncudur.kendisi bir süre önce istanbuldaymış.
http://www.radikalgenc.co...all-ville-nisantasindaydi
kendisi için tüm dediklerimi bana geri aldıran, chuck ın 3. sezon, 5. bölümünde gördüğümden beri tatlılığı, şirinliği aklımdan çıkmayan güzellik. büyük ihtimalle sarah nın chuck a karşı gösterdiği soğuk tavırlara rekabetçi olması için diziye kattılar.

kısacası waffle gibidir efenim, çok tatlıdır, şirindir.
gece gece chuck ta görüldüğünde büyük bir moralle uyumanızı sağlayan elfimsi insan. varlığı yetiyor.
allah'ın yaratırken üzerinde fazla zaman harcadığı fazlaca güzel insan.
Etkileyici gözlere sahip güzel oyuncu.
chuck ı izlerken dikkatimizi dağıtan güzel*
ilk defa chuck'da gördüğüm sonra da vurulduğum hatun.
allah'ım ne güzellikler yaratıyorsun...
gözünün içi gülen güzel yaratık.

http://www.imdb.com/name/nm0471036/mediaindex
görsel
smallville'de clark abimizin bir dönem zevcesi olan ama nedense lois lane (bkz: Erica Durance)'ın yanına yaklaşamayacağı kanaatimin net olduğu güzelce ablamız.
Bir dönem benide rüzgarına katmış, bilgisayarda ve telefonda aylarca arka planı süslemiş melek. Evet melektir kendisi, zira başka bir açıklaması olamaz bu güzelliğin...
(bkz: keskin kürek)*
30 aralık 1982 vancouver-kanada doğumludur. tam adı kristin laura kreuk'tur.

mark hildreth'le birlikteymiş. kınıyorum!
oooof of!

görsel
Allah 'ın cennette nasıl kadınlar olduğunu göstermek için dünyaya yollamış olabileceği bir melek.
çok güzel oyuncu. gencliğimde aşıktım ona. galiba hala aşığım.
smallville'deki güçlü kadın rolünün de etkisi vardır tabii.
afet-ül devran. (bkz: yine efkarlandım sözlük)
4 sene önce smallville ile tanıştığım ilk gerçek platonik aşkım olan hatundur. Smallvillede özellikle ilk 4 sezon göründüğü her sahnede ekrana kilitlenirdim. Yakınlarda kendisini irvine Welsh's ecstasy, space milkshake, beauty and the beast gibi yapımlarda göreceğiz. Bir arada Türkiye'ye uğramış bu güzelliği canlı olarak görmek isterdim. ne diyeyim duvardaki resminle avunur gönlüm kristin.
edit:ciddi anlamda kilo alması gerektiği kanısındayım.
peri kızıdır.
güncel Önemli Başlıklar