bugün

görsel
yerim o tatlılığı.
smallville'den lana lang karakteri ile tanıdığım oldukça güzel oyuncu. melez olması sebebiyle farklı bir güzelliği vardır. ses tonu da ayrıca hoşuma gider.
kezban'ın ingilizce konuşan versiyonudur. güzel mi güzel ama dizideki rolü bildiğin kezban amk.
peri kızıdır.
4 sene önce smallville ile tanıştığım ilk gerçek platonik aşkım olan hatundur. Smallvillede özellikle ilk 4 sezon göründüğü her sahnede ekrana kilitlenirdim. Yakınlarda kendisini irvine Welsh's ecstasy, space milkshake, beauty and the beast gibi yapımlarda göreceğiz. Bir arada Türkiye'ye uğramış bu güzelliği canlı olarak görmek isterdim. ne diyeyim duvardaki resminle avunur gönlüm kristin.
edit:ciddi anlamda kilo alması gerektiği kanısındayım.
afet-ül devran. (bkz: yine efkarlandım sözlük)
çok güzel oyuncu. gencliğimde aşıktım ona. galiba hala aşığım.
smallville'deki güçlü kadın rolünün de etkisi vardır tabii.
Allah 'ın cennette nasıl kadınlar olduğunu göstermek için dünyaya yollamış olabileceği bir melek.
oooof of!

görsel
30 aralık 1982 vancouver-kanada doğumludur. tam adı kristin laura kreuk'tur.

mark hildreth'le birlikteymiş. kınıyorum!
(bkz: keskin kürek)*
Bir dönem benide rüzgarına katmış, bilgisayarda ve telefonda aylarca arka planı süslemiş melek. Evet melektir kendisi, zira başka bir açıklaması olamaz bu güzelliğin...
smallville'de clark abimizin bir dönem zevcesi olan ama nedense lois lane (bkz: Erica Durance)'ın yanına yaklaşamayacağı kanaatimin net olduğu güzelce ablamız.
görsel
gözünün içi gülen güzel yaratık.

http://www.imdb.com/name/nm0471036/mediaindex
ilk defa chuck'da gördüğüm sonra da vurulduğum hatun.
allah'ım ne güzellikler yaratıyorsun...
chuck ı izlerken dikkatimizi dağıtan güzel*
Etkileyici gözlere sahip güzel oyuncu.
allah'ın yaratırken üzerinde fazla zaman harcadığı fazlaca güzel insan.
gece gece chuck ta görüldüğünde büyük bir moralle uyumanızı sağlayan elfimsi insan. varlığı yetiyor.
kendisi için tüm dediklerimi bana geri aldıran, chuck ın 3. sezon, 5. bölümünde gördüğümden beri tatlılığı, şirinliği aklımdan çıkmayan güzellik. büyük ihtimalle sarah nın chuck a karşı gösterdiği soğuk tavırlara rekabetçi olması için diziye kattılar.

kısacası waffle gibidir efenim, çok tatlıdır, şirindir.
annesinin birleşmiş milletler toplantısında hamile kaldığına inandığım güzel oyuncudur.kendisi bir süre önce istanbuldaymış.
http://www.radikalgenc.co...all-ville-nisantasindaydi
smallville'de kendinden nefret ettirene kadar oynayan, chuck'ta ise istenildiğinde ne kadar hoş olabileceğini gösteren oyuncu. *
galiba bir de street fighter filminde (bkz: chun li) rolü oynamışlığı vardır. o değilse bile kendisi tarafımdan bir uzak doğu dövüş sanatlı filmde izlenmiştir.
3. sezon 6. ve 7. bölümlerde chuck dizisinde boy gösteren hanım kızımız. umarız daimi olur.
http://teemix.aufeminin.c...stin-kreuk-et-autres.html

chuck adlı dizi için spoiler içerir.
--spoiler--
karşımıza ilk olarak chuck ın görev için paris e giderken bindiği uçakta çıktı. ilk anda bünyeyi sarstı, sonra geldi birde buy more da çalışmaya başladı bide göreve çıktı. keyfini sürmek, güzelliğine doymak bize kaldı. ama keşke yüzüğün elemanıda olmasaydı.
--spoiler--