1. 1.
  Fransa'da üç yıldızlı Michelin puanına sahip Le Gallion restoranının işletmecisi Jacques DeNoiret, 37 müşterinin, restoranda yemek yedikten sonra cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalandığını bildirmesinin ardından, kremalı suflelerin içinde 'sperm' olduğunu itiraf ederek kurduğu restorandan istifa etmiş.

  kremalı suflelerin içinde sperm vardı

  https://www.cumhuriyet.co...cinde-sperm-vardi-1766415

  --spoiler--
  Şikayetleri soruşturan Lacasse & Pilfroy firmasının avukatı Luc Rochelle, "Bay DeNoiret, kremalı suflenin laboratuar analizinden sonra, kullandığı gizli içeriğin, çalışanlarından birine ait 'insan spermi' olduğunu kabul etmek zorunda kaldı" dedi.

  Fransa'nın isviçre ve italya sınırındaki Haute-Savoie bölgesindeki Annecy'de bulunan restoran, dünyanın dört bir yanından, sadece üst düzey tatlıların tadına bakmak için gelen gastronomların uğrak yeri haline gelmişti.

  ŞEF: OLAĞANÜSTÜ BiR MUTFAK MALZEMESi
  Öte yandan, Şef Jacques DeNoiret, gerçeğin medyaya ifşa edilmesinin ardından, “Özel malzemeyi temin ettiğimiz çalışanım, uçuk ve frengi kaptığını benden gizledi” dedi.

  Şef DeNoiret, çalışanlarına belirli günlerde iki litreye varan sperm üretimi için işyerinde ikramiye ödediğini de itiraf etmek zorunda kaldı.

  Şef DeNoiret, kremalı suflelerden yiyerek hastalığa yakalanan mülterilerden özür diledi, ancak büyük tepkilere neden olacak şekilde kendini savunarak, insan spermini, "olağanüstü bir mutfak malzemesi" olarak nitelendirdi.

  SPERM MiKTARI KADAR iKRAMiYE
  isminin açıklanmaması koşuluyla basına bilgi veren eski bir çalışan, "Önce mastürbasyon yaparak bardağa spermlerimizi boşaltır, daha sonra da onu şefe götürürdünüz. Şef ise onu önünüzde tartar ve hafta sonunda size bir ikramiye öderdi" dedi.

  Çalışanların ifadelerinde, spermleri evde toplamaya ve soğutmaya, hatta spermlerle dolu kullanılmış prezervatifleri işletmeye getirmeye teşvik edildikleri belirtildi.
  --spoiler--
  13 ... chance boudreaux
 2. 2.
  sadece soruyorum. neden ?
  23 -2 ... pennearabiata
 3. 3.
  Vay sapik.
  Haber yapmayin olum şunu ya.
  Batili sapıkların her yaptığini taklit eden ipneler var.
  6 -3 ... atlant isten gelenadam
 4. 4.
  literatüre cum in sufle terimini kazandırmış olaydır. hayır 3 michelin yıldızlı restoranda başınıza bu gelebiliyorsa kime, nasıl güveneceğiz lan biz?
  10 -1 ... temple of the doge
 5. 5.
  gurme tayfası yaptıkları blowjobla mı kaldılar şimdi?
  4 ... flat head
 6. 6.
  işletmeci nasıl istifa etmiş ben orasına takıldım. adam zaten sahibi oranın.

  bir sapıklıktır.
  6 ... masklavi
 7. 7.
  Işletmeci nasil ıstifa ediyor lan işletmecilikten ıstifa nasil edilir..
  5 ... vigilante8
 8. 8.
  Bu pis heriften cinsel hastalık kaptığına mı yanarsın o pis sufleyi yediğine mi.
  8 ... lara croftt
 9. 9.
  dışarıda bir şey yemekten vazgeçirir. artık kimseye güvenmiyorum amk dünyasında.
  4 ... qwertyuio
 10. 10.
  dünyalılardan tiskiniyorum.

  (bkz: komutan logar)
  2 ... advntst