bugün

Fransa'da üç yıldızlı Michelin puanına sahip Le Gallion restoranının işletmecisi Jacques DeNoiret, 37 müşterinin, restoranda yemek yedikten sonra cinsel yolla bulaşan hastalıklara yakalandığını bildirmesinin ardından, kremalı suflelerin içinde 'sperm' olduğunu itiraf ederek kurduğu restorandan istifa etmiş.

görsel

https://www.cumhuriyet.co...cinde-sperm-vardi-1766415

--spoiler--
Şikayetleri soruşturan Lacasse & Pilfroy firmasının avukatı Luc Rochelle, "Bay DeNoiret, kremalı suflenin laboratuar analizinden sonra, kullandığı gizli içeriğin, çalışanlarından birine ait 'insan spermi' olduğunu kabul etmek zorunda kaldı" dedi.

Fransa'nın isviçre ve italya sınırındaki Haute-Savoie bölgesindeki Annecy'de bulunan restoran, dünyanın dört bir yanından, sadece üst düzey tatlıların tadına bakmak için gelen gastronomların uğrak yeri haline gelmişti.

ŞEF: OLAĞANÜSTÜ BiR MUTFAK MALZEMESi
Öte yandan, Şef Jacques DeNoiret, gerçeğin medyaya ifşa edilmesinin ardından, “Özel malzemeyi temin ettiğimiz çalışanım, uçuk ve frengi kaptığını benden gizledi” dedi.

Şef DeNoiret, çalışanlarına belirli günlerde iki litreye varan sperm üretimi için işyerinde ikramiye ödediğini de itiraf etmek zorunda kaldı.

Şef DeNoiret, kremalı suflelerden yiyerek hastalığa yakalanan mülterilerden özür diledi, ancak büyük tepkilere neden olacak şekilde kendini savunarak, insan spermini, "olağanüstü bir mutfak malzemesi" olarak nitelendirdi.

SPERM MiKTARI KADAR iKRAMiYE
isminin açıklanmaması koşuluyla basına bilgi veren eski bir çalışan, "Önce mastürbasyon yaparak bardağa spermlerimizi boşaltır, daha sonra da onu şefe götürürdünüz. Şef ise onu önünüzde tartar ve hafta sonunda size bir ikramiye öderdi" dedi.

Çalışanların ifadelerinde, spermleri evde toplamaya ve soğutmaya, hatta spermlerle dolu kullanılmış prezervatifleri işletmeye getirmeye teşvik edildikleri belirtildi.
--spoiler--
Vay sapik.
Haber yapmayin olum şunu ya.
Batili sapıkların her yaptığini taklit eden ipneler var.
gurme tayfası yaptıkları blowjobla mı kaldılar şimdi?
işletmeci nasıl istifa etmiş ben orasına takıldım. adam zaten sahibi oranın.

bir sapıklıktır.
Işletmeci nasil ıstifa ediyor lan işletmecilikten ıstifa nasil edilir..
dünyalılardan tiskiniyorum.

(bkz: komutan logar)
Küçük bir ek bilgi, adam spermi çalışanlarından alıyormuş ve bunun için çalışanlarına ek ödeme yapıyormuş. Yani sapkınlıktan değil, zeka geriliğinden.

Hadi diyelim cidden spermin bir çeşit baharat olduğuna kendini inandırdın, bunu açıkça ürünü satın alacak insanlara bildirmen gerek. E hadi bunu da yapmıyorsun, çalışanlara nasıl std testi yaptırmazsın? Neresinden baksan elinde kalıyor.
özel malzeme diye nitelendirdigi spermi temin ettigi calisaninda frengi varmis.

bu kafaya ulasmak icin ne yiyor ne iciyorsunuz anlamiyorum. daha neler duyacagiz.
ya fetişin vardır anlarım da bunu neden başkalarına yediriyorsun hasta herif?
müşterilerine sor bakalım birinden çıkan bir şeyi yemek istiyorlar mı?
bir de özel malzeme diyip meseleyi süslemiş.

kusucam glb.
attırıp attırıp millete yedirmişler kahkaha attım. sgxvdg
Metro turizmi de geçti bunlar.
Hahaha fransaya gidip pahalı pahalı eyfele karşı yiyenler düşünsün ehehe.
amerikan pastası filminin etkisinde kalmış gavat beyanıdır. orada pastaya halleniyordu eleman bu da sufleye sarmış..
Inanilmaz olay neyin kafasi bu ya.

Sufleye olan inancimiz kalmadi.*
Yarın, öbür gün Türkiye'de olmaz inşallah.
37 müşteri zehirlendiğine göre 37 tane suflede sperm var. bir insan bir oturuşta 37 posta atamayacağına göre en az 8-10 restoran çalışanı tokatlamış olabilir. esefle kınıyorum.
Hadi gelsin orayı yıkarlar esprisi.
yalan haberdir. gavurun zaytung'una cumhuriyet atlamış.
"Olağanüstü mutfak malzemesi" demekte haklı, hiç olağan bir durum değil sufleye attırmak.
Afiyetler olsun efenim.
Vedat abi ne durumdasın iyi misin?
Ulukayra için mükemmel iş fırsatı. Günde 2 kere çavuşu tokatladığını kendi söylemişti.
Uludağ sözlük troll başlığı gibi olay. Yaşanmış hemde.
spermi pişirmeden, çiğ çiğ mi yedirmişler?

piştiği zaman mikropların ölmesi gerekerdi halbuki.
3 yıldızlı michelin yıldızı demek restoran dünyası için tanrı olmak anlamına gelir.
son yapılan açıklamalarda 3 yıldızlı restoran sayısı 50 civarında olduğu söyleniyor.

sperm konusuna gelirsek...
özellikle tatlılarda yumurta kullanıldığı malum, besleyici özelliği ve bağlayıcılık-kıvam için gerekli olan protein hayvansal yağ (tereyağ vb) veya yumurtadan karşılanır.
kolesterol alerji lezzet diyet sağlık vb gerekçeler ile yumurta veya hayvansal yağ kullanılmadığı zaman bu proteinin en sağlıklı naturel hali olarak sperm tercih etmiş olmalılar.