bugün

iflasın belirtileri :D
(bkz: intihar etme yöntemleri)
Babamın anneme emekli kartını vermesiyle eş değerdir.
kredi kartını eşe vermek olarak açılması gereken başlığın başı yemesiyle geldiği durum. ihraç edin la şunları şurdan.
gönül rahatlığıyla yaptığımdır. eşine de güvenmeyeceksen yaşama zaten. eş o eş, seninle eş. kalbiniz birbirine eş. anlatabildim mi?
belirli bir limit ile verilirse sorun olmayacak hede dir. kız arkadasım(arkadasım) çalışmayıp bol bol avm gezdiği için 2000 lira limitli ek kart çıkarttım. begendiği kotu,gömleği, tshirt ü alıyor benim için. hem daha az alısveriş derdim oluyor hemde değişik değişik giyecek kıyafetlerim oluyor. tavsiye ederim deneyiniz.
altına yapılan yorumlara bakınca, bir insanın eşine, hayat arkadaşına kredi kartı verecek kadar güvenemiyorsa, hangi akla hizmet evli kaldıklarını sorgulatan durumdur.

boş boş konuşmayın arkadaşım, muhakeme kanallarınızı iyi açın ve dinleyin:

evini, eşyanı, köpeğini, arabanı, kendini ve hatta "bir göz yaşına dünyayı yıkmaktan çekinmeyecek kadar seveceğiniz çocuklarınızı" emanet edeceğiniz kişiye bir kredi kartı veremeyeceksiniz öyle mi?

o halde sana tavsiyem, (bkz: bekarlık sultanlıktır) diye bir atasözümüz var, yersen.
uçaktan paraşütsüz atlamakla eş değerdir.
güncel Önemli Başlıklar