1. 1.
    hesabı kitabı bilmeyen biri olduğu açık.1 2 kredi kartını anladık da 28 ne lan!. neyine güvenip alıyorsun denir bu tarz salak insanlara.
    1 ... grozny
  2. 2.
    burnuna yaptırdığı estetiğin parasını kredi kartıyla ödeyen sonra da ne yapağğ yağğ kocayı mı boşayağğğ diye böğüren andavaldır. hamuha goim. *
    3 ... lemmy k
  3. 3.
    Kadının ruh sağlığı kesinlikle yerinde değil, saÇma sapan hareketler iÇinde. Bankaların faizleri yüksek olabilir ama suÇun tamamının da bankalara atılması cok sacma. 28 tane kredi kartı ney lan. Madem sen basvuru yapmadan kart geldi kullanmadan iptal ettir ya da kullanma, cebinden nakit cıkmadan habire kullanmak iyi geliyor, ödeyemeyince bari bankalara şarkı yapıp haberlere Çıkıyım da ünlü olur öderim, kafası. Kadının mağduriyetini anlıyorum ama bu tamamen bilinÇsiz kart kullanımı,kendi hatası.
    1 ... patlayanmisir
  4. 4.
    sanki biz harcadık amına koyim.
    kusura bakma hanım abla. ayayığını yorganına göre uzatacaktın.

(bkz: işini bilmeyen çavuşlar döner daşşağını avuçlar)
    3 ... yeksin
  5. 5.
    kredi kartı borcu için kitap yazan bir kadın harry potterı sıçtığından gelecek vaad eden kadındır.
    ... harissa
  6. 6.
    beyinsizdir. suçlu olan banka mı 28 kredi kartıyla 200 bin lira harcama yapan aptallarda mı?
    ... hayallerim vardi halbuki
  7. 7.
    herhalde ebru yaşar ın seslendirdiği abla.
    ... noluyoya
  8. 8.
    he amk. biz keriziz. hatun akıllı.

seni, beni görse ezik diye hava atar.

sonra da ah kredi kartı, vah kredi kartı diye şarkı yapar.
    3 ... tea man
  9. 9.
    500 Tl kart borcum var bu ay bir aksilik dolayısıyla ancak asgarisini ödeyebildim. inanın psikolojik olarak çöküntü hali oluştu. 200 bin tl lik kart borcu, bilmiyorum ama rehavet ötesi rahatlıktır.
    2 ... essekherifindamadi
  10. 10.
    Yaptigi sacma sarki zerre ilginc gelmedi ama 28 kredi kartini nasil alip, 220 milyar borcu nasil yaptigiysa cok enteresan geldi.
    ... the godfather