1. 1.
  imkanın yoksa evlenmeyeceksin ya da hanımın ailesini bir şekilde ucuza kaçmaya ikna edeceksin. bir şekilde hallederiz demekle olmuyor bu banka borcu. ayrıca evlensen bile bu borç yuva yıkar. hanımla ayrıldığında bile borcu ödemeye devam etmek ne bileyim şöyle bir düşününce çok ağır dram.
  2 ... this
 2. 2.
  bir nikah yeter bence. hiç krediye giremem evlenmek için.
  ... the blade man
 3. 3.
  görüyorum ki evlenmeyi sadece düğünden ibaret zannedenler varmış. bunun evi var, eşyası var. düğün dediğin iki tıngırtıdan ibaret.
  1 ... hastavilla
 4. 4.
  Mutlu olucam hayaliyle kendi topuğuna sıkmaktır. Bakınız sevgili kardeşlerim..

  durumunuz yoksa evlenmeyin demiycem. Yine evlenin. Ama götünüzün deliğini bilin. Siz bakmayın eskilere kamçı mamçı hikaye. Evli çiftler için Borç demek bu devirde huzursuzluk demek. Mutsuzluk demek. Kredi borcunu kapatıcam derken her ay farklı bir delik açılır teknenizde. Hele çoluk çocuk olunca aman diyim ne yuvalar bu yüzden yıkılıyor. Huzur gibisi yok kardeşim. Milleti mutlu edicem diye gereksiz yükler altında ezilmeyin. Gerekirse nikah yapın mobilyanın ucuzuna kaçın, set met yapmayın. Çeyiz meyiz saçmalıklarıyla kendinizi soydurmayın. ne bilim en ucuza kapatın bu işi. Çünkü milletin gözünü doyurucam diye çabalarken, siz aç kaldığınızda kimse sizi doyurmayacak. O süreçte iyi ya da kötü Ne yaparsanız kendinize yaparsınız bunu unutmayın.

  Bütçemize göre bir evlilik yaptıktan Sonra karı koca çalışıp sırt sırta vererek, hem huzurlu hem de ucuz fakat sağlam temelleri olan yuvanızı yavaş yavaş geliştirin. Eğer deliğinizi bilirseniz, bankalarla kredi kartlarıyla aranızı soğuk tutarsanız, bir kaç seneye kalmadan herşey umduğunuzdan bile daha iyi olacaktır.
  1 ... tovbekar troll