bugün

"herkesle düşüp kalkıyor ama seviyorum ulan, gönül ferman dinlemiyor, helalim olsun, ben kazanayım o yesin, çoluğumun çocuğumun anası olsun, anama ana babama baba desin" düşünceleri eşliğinde kraliçe arı ya evlenme teklifinde bulunan, olmadı tutup kolundan kaçıran delikanlı arıdır.
Arada mevki ve sosyal statü farkı olması gelecekte işçi arıyı bunalıma sürükleyecek, hanedan mensubu eşine karşı ezikliği kraliçe arıya hakaret etmesine, hatta güç kullanmasına sebebiyet verecektir. işçi arı haddini bilsin, gözünü yükseklere dikmesin. Davul bile dengi dengine.*
(bkz: arı maya)
(bkz: devrim yapan komünist işçi arılar)
maço arıdır.

(bkz: arı k)*
kadirizm akımına kapılmış arıdır.
ensest arıdır. işçi arılar kraliçenin çocugudur diye biliyorum ben. annesiyle falan mı evlenecek bu arı? düşünmesi bile kötü.
(bkz: varolsun yoldaslar)
Bir çizgi film konusu olacak entrydir,yaratıcılıktır.
(bkz: işçi arıyı sarayının kralı yapan kraliçe arı)

edit : ne sarayı lan kovan o kovan.
tam bir maço arıdır. ayrıca helal olsun dedirten testisli diye tabir ettiğimiz modeldir.
bence lezbiyen cünkü ikisi de dişi arıdır dogada yok böyle bi ilşki..
(bkz: ibrahim kutluay)
Eşcinsel evlilik yapan arıdır.

Not: işçi arılar tek x kromozomundan oluşur.
(bkz: yaban)
kraliçe arılarla işçi arılar değil çalışmayan asalak erkek arılar çiftleşir. işçi arılar zaten dişidir.
lezbiyen mi lan bunlar? insanlar gibi sapık mı sandınız arıları? * * *
işçi arı degil arılardır. işçi arılarınki de kader hem calış cabala eve ekmek getir, hem n kromozom ol onun ezikligini yasa, hem kadınını paylas.kraliçe arı da az degil yedi kocalı hürmüz zaar, velhasıl partonogenez kanunları böyle. eee kanunlara boyunları kıldan ince tabi. biliriz ki basa gelen çekiliyor.
güncel Önemli Başlıklar