1. 1.
    anlat anlat bitmeyen zorluklardır.

taşradan iki üç tebaam gelmiş vilayetlerine çeşme yaptırmamı istediler tamam dedim yolladım.

çeşmeye o kadar hazineden para harcayacağım.
    akşam şark ülkelerinden birinin kralıyla görüşmem var. hangi ülke olduğunu şimdilik söyleyemem gizli.
    1 hafta sonra gazetelerden öğrenirsiniz.

velhasıl çok yoğun ve meşgul oluyorum..
    2 -4 ... hislibiri
  2. 2.
    başlığı görünce ssk'sı yatmadı sandığım kraliçedir.
    1 ... teist
  3. 3.
    Herkesin sizden ego dağı olmanızı beklemesi. Bunlar hep 'ekmek bulamıyorlarsa pasta yesinler' demediğimiz için.
    1 -1 ... munia
  4. 4.
    evet. tahmin ettiğim yazarmış.
    böyle başlıkları başka hangi gereksiz açabilirdi?
    1 -1 ... kazangap
  5. 5.
    her zaman kibar olmak zorundasın aaa çekemem ben o kadar kibarlığı.
    1 -1 ... pieces
  6. 6.
    bütün sorumluluklar üzerine yığılır hayatının her hareketine dikkat etmek zorundasındır.
    ... selia
  7. 7.
    kraliçe olmak tabiri artık eskide kaldı takmayın bole şeylere gonlünüzün kraliçesi eşinizdir.
    ... ramazanksk67
  8. 8.
    gerçekten çok zor ve sorumluluk isteyen bir şeydir.
    ilk entryde dediğim gibi şark ülkelerinden birinin kralıyla görüşmemiz az önce bitti.

kervan yolu ticaretlerinde %25'e yakın artışlarımız olacak. uluslararası ticaretimiz aktifleşecek.
    tabi yolların güvenliği için bir de haramileri yok etmek için tebaamdan güvenliği sağlayacak insanlar atamam lazım.
    emniyeti sağlamak lazım.
    işte bunlara hep kraliçe bakıyor.
    1 -2 ... hislibiri
  9. 9.
    anlat anlat bitmeyen zorluklardır.

taşradan iki üç tebaam gelmiş vilayetlerine çeşme yaptırmamı istediler tamam dedim yolladım.

çeşmeye o kadar hazineden para harcayacağım.
    akşam şark ülkelerinden birinin kralıyla görüşmem var. hangi ülke olduğunu şimdilik söyleyemem gizli.
    1 hafta sonra gazetelerden öğrenirsiniz.

velhasıl çok yoğun ve meşgul oluyorum..
    1 -2 ... hislibiri
  10. 10.
    (bkz: babişkosunun prensesi)

Yazarı aklıma geldi. Değişik biriydi çok. Şekil falan. Allah düşmanıma vermesin.*
    3 ... kale3112