1. 1.
  1933 yılında olmuş olay. syasal ıslamcılar bilmezler.
  2 ... erector
 2. 2.
  Alman kanından geldiği için cok yanlış olmayan bir durumdur.
  2 ... alpertunna
 3. 3.
  saxe coburg gotha hanedanından haberi olmayanların bilmediği selamdır.
  1 ... australia
 4. 4.
  bulunduğu soy zaten dolaylama germen değil, direkt alman soyudur da ondan.

  pek bilinmez ama 1701 yılında sanırım, ingiliz tahtına çıkacak kimse yoktur asil soydan. daha doğrusu vardır ama hali hazırdaki stuart hanedanı erkekleri full katoliktir. britanyada ise katolik bir kral olması asla istenmeyen durumdur. bunun üzerine başka ülkeden akrabalardan protestan kral almak gerekir.

  almanyada hannover dükü george ludwig ise eşinin ingiliz kraliyet soyundan gelmesi nedeniyle tahta en uygun aday seçilir. düşünün eşi kraliyetin varisi demiyorum, kraliyet ailesinden bir kraliçenin yeğeninin torunu.

  hannovere haber gönderilir ve alman dük george ludwig tahta çağırılır. ingilizce bile bilmeyen dük 1.george adıyla tahta çıkar. düşünün günümüzde herkese ingilizce şart oldu kıytırık bir işe başvuruda bile, adam tahta çıkacağı britanya krallığı için bile ingilizce bilmeden kabul görüyor ahahah.

  alman kral 1. george dilini bile bilmediği britanyada büyük işler yapacaktır. politikalarıyla britanyayı güneşin batmadığı impatatorluk haline getirecektir. meşhur kraliçe victoria da onun soyundandır, şu anki elizabeth de.

  işte elizabethin nazi selamı vermesinde de aslen alman soyundan gelmesinden dolayı içindeki alman sempatizanlığı yatar.
  1 ... melikbaybars