bugün

balyoz darbe planı Eyleminin başlatılması için Kral TV mesaj bant sistemi kullanılacakmış.

http://www.milliyet.com.t...206255/default.htm?ver=38

şu anda vatani görevini yapmakta olan tüm tertiplerim için hasan mutlucan'dan yine de şahlanıyor aman isimli parçayı istiyorum. birde vj bülent bizim koğuşta askerlik yapsın. selamlar 52/1 tertip çetin.
burdan tüm asker ve asker yakınlarına ismail yekadan feysbuk şarkısını armagan ediyorum. ayrıca nalan seni çok özledim. (kurmay yarbay haso nito)
ezel dizisinden çalıntı bir yöntemdir. daha yaratıcı olunmalıdır.
günün şarkısı istanbulda yaşayan " kahrol düşman al sana darbe" taraftarlarına gelsin.
ilginçtir. Şifrenin şöyle bir şey olması muhtemeldir:

"Merhaba ben Kaan 26 yaşındayım. 75 kiloyum ve 1,86 boyum var. Sarı saçlı yeşil gözlüyüm. Benimle tanışmak isteyen bağyanlar*: 05323456789"
-merhabalar ben balyozdan tuğla buradan tüm arkadaşlara "kızlar kızlar gelem mi" adlı şarkıyı tüm balyozdan arkadaşlara yollamak istiyorum. biliyorum alakası yok ama hep de iş konuşulmaz değil mi.
böyle bir durum asla gerçekleşmez. oraya gönderilenlerin kimse tarafından okunmadığını hepimiz biliyoruz. * *
mrb sıradaki şarkı tüm angaralılara ve yozgat şirincede şu an kral tv'yi izlemekte olan pitbull cinsi minnoşuma gelsin. orgeneral sırrı ataryemez.
eylül canım benim 30 yıllık hayat arkadaşım her gün 12 defa öperek uyandırmanı hala unutamadım.gelsen beni tekrar öpsen diyorum canım seni çok özledim... Hayat arkadaşın Kenan

(bkz: er gazinosunda kral tv izlerken darbe mesajını okumak)