bugün

oyunlar1

+1
Kral oyun kral penaltı. Gözümde canlanır koskoca mazi.
Kral oyun daha modern bir tasarıma sahip iken oyunlar1 eski bir tasarıma sahiptir.

Kral oyun'un oyunları klasik ve bilindik iken oyunlar1 daha farklı, bilinmedik ancak eğlenceli oyunları piyasaya sürer.

Kral oyun daha çok piyasa yapmıştır, oyunlar1 ise kral oyun'la kapışacak düzeyde piyasaya sahip değildir.
Oyunlar1 çok daha iyiydi ama sonradan evdekimseyok sitesi gibi gösterdiğini vermemeye, bozulmaya başladı.
10 yıl önce ilk bilgisayar kullanmam tabi tek bildiğim çarpıdan kapanır eksiden aşağı alır kare büyütür idi.
internet açıktı bende ev yazdım arama yerine şansımı denemek istiyorum dedim kral oyun çıktı.
neyse oynadım oyunlar1 i bilmiyorum ilerleyen aylarda çiftlik ve futbol oyunları ile büyüdüm.
şuan ise company of heroes 2, call of duty modern warfare 2. call of duty world at war, fifa 14 ile çok oyunculu oynuyorum.
daha iyilerini alırdım elbette ama 150 ye yakın orjinal oyunum var benim oynadığım ise 4 genelde her gün illaki oynadığım company ve call of duty yani 1675 tl ye yakın bir yatırım yaptığım oyun sektöründe daha indirip oynamadığım indirip kuruptürkçe yamayı kurup da açmadığım başlamadığım başlayıp da bıraktığım o kadar çok oyun var ki vakit yok.

bir gün çocuklara torunlara miras bırakırım boşa gitmesin bari.
amca oğluyla bir imkan bulursak fifa 17 almak hedefimiz.
call of duty infinite e kadar hedefimiz var sadece ben işsizim şuan şe geri dönene kadar bunlar yeter bana.
görsel
Oyungemisi alııır.
kraloyun'da sohbet bölümü vardı. oradan o zaman için kız kaldırılabiliyordu. msn adresi istenirdi hemen. msn yazamazdık ama. msn yazdığımız an sohbetten atardı. mns yazardık biz de. hey gidi hey.
güncel Önemli Başlıklar