1. 1.
  buny'nin girişimleri sonucunda 21 kasım 2009 günü yapılması planlanan zirvedir. ilerleyen günlerde zirveboxtaki yerini alacak olan zirvenin detaylı planlaması, katılımcıların da fikirleri alınarak önümüzdeki günlerde, net olarak şekillenecektir.

  katılmak ve zirve ile ilgili detayları öğrenmek, fikir belirtmek isteyenlerin buny veya şahsım ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

  (bkz: bizi izlemeye devam edin)

  edit: ulan ne adamım... evet isminden de anlaşılacağı üzere bizim okan'ın, disko kralı programına gideceğiz uludağ sözlük yazarları olaraktan...

  tarihi edit: zirve tarihi 21 kasım 2009 olarak değiştirilmiştir.
  6 -3 ... poisonx
 2. 2.
  kral bir zirve olması dileğiyle...

  pankartları iyi hazırlayın. ne kadar reklam o kadar altıncı nesil...
  4 -1 ... cumle muhendisi
 3. 3.
  bensiz zirvelerdeler. sezonu açacaktık olmadı. buna gider miyim gitmez miyim bilemem bakalım. ama buny ve poyzi varsa o zirve candır. canandır.
  4 ... zigonsehpa
 4. 4.
  heycanlandıran ve gün saymaya başlatan zirve.
  1 ... dahasidawar
 5. 5.
  (bkz: yaz tahtaya)

  seve eve katılacağım zirvedir. gerçi sabahlama, çorbacıya gitme olaylarından dolayı hayvan gibi yorgunluk çökmesi muhmtemeldir ama değeceğini düşünmekteyimdir.
  1 ... fiammetta
 6. 6.
  okan'ı arayıp esra ve ceyda kardeşlerin katılmayacağı taahhütünü aldığım zirvedir. ajdar da olmayacakmış... bir ihtimal ki ismail yk katılım gösterebilecekmiş 28 kasım günü. ona da altıncı nesil muamelesi yaparak bezdirip, kaçırabileceğimizi düşünmekteyim*.
  5 -2 ... poisonx
 7. 7.
  isminden çok tırstığım zirve.

  (bkz: yokum diyor)
  3 -1 ... e t go home
 8. 8.
  okan bayülgen'in yoğun ısrarları üzerine düzenlenecek olan zirvedir. ne yapalım durmadan aradı adam "illa uludağ sözlük gelsin, ağarlamak istiyoruz onları" diye. biz de gidelim dedik.
  4 ... buny
 9. 9.
  zirvebox'ta yerini almış zirvedir. şimdilik tek kesin olan şey disko kralı'na gidip eğleneceğiz. diğer ayrıntılar yani öncsinde ve sonrasında nerede-nasıl takılacağımız en yakın zamanda açıklanacaktır.

  bu arada istanbul bayülgen'e bir hediye götürelim diyoruz, ne olsun bu hediye? en absürt önerlilerinizi benimle paylaşabilirsiniz... *
  ... buny
 10. 10.
  yazarlar kraliçenin de çıplak olduğu zirve istiyor.
  5 ... ifrit