1. 1.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2117551/+ temsili
    (bkz: )Söylenecek çok şey var ama söylesen de kim anlayacak ki?

KPSS'den 100 puan alan vatandaş hizmetli olarak atandı

Bugün KPSS sınav sonuçları açıklanırken, yayımlanan listede yapılan bir atama herkesi şaşırttı. Sınavdan aldığı 100 puan ile Türkiye birincisi olan aday sigortacılık ve özel emeklilik düzenleme ve denetleme kurumuna hizmetli olarak atandı.
    Öte yandan 2 kişilik kadroya atanan ikinci hizmetli adayın ise 98 puan aldığı görüldü.

https://www.haberler.com/...gi-kadro-13866502-haberi/
    8 -4 ... lenova
  2. 2.
    kahve içiyordum püskürttim amk.
    5 ... nur yuzlu adam selcuk cetiner
  3. 3.
    ben 64 puan aldım lağımcı diye bir kadro var mı. 100 alan temizlikçi oluyorsa.
    5 ... bruce dickinson is back
  4. 4.
    Şoför KPSS ile atanırken, aynı şartlara haiz yöneticisi atama ile geliyor. bu ne yaman çelişiki.
    4 ... kaynarcali
  5. 5.
    100 puan alan kişi hizmetli olmayı tercih ederse tabiki atanır arkadaşlar komik misiniz.

sonuçta tercih yapılıyor, sıralamanıza göre de atama yapılıyor. adamın puanı 100 olduğuna göre ilk tercihine atanmıştır. hayırlı olsun.

edit: kpss hakkında bir şey bilmeyip boş boş sallayın anca cahiller. köy kahvesindeki amcalardan bi farkınız yok be.
    8 -4 ... hufflepuffle
  6. 6.
    Boş sınavın, boş atamalarıdır... Bir de z kuşağına laf söyleyenler vardır. Kendisi kpss'den yüksek not alıp, hayatını sabit 3-5 lira ile geçindirmeyi ve devlete bir tarafını dayamaktan başka hedefi yoktur.
    2 -4 ... p3tro
  7. 7.
    Ortaöğretim düzeyinde giren adamı genel müdür yapacak değiller heralde.
    4 -1 ... oberst
  8. 8.
    Kadrolar, 55 alan akp'liler ile doldurulduğu için şaşırmamak gerekir. 20 kişilik listenin, sonuncusunun mülakattan geçirilip, birincisinin işe alınmamasını milyar kere gördük.

alayınız şerefsizsiniz oğlum.

elbet bu devran dönecek.

işte haklarını yediğiniz bu insanlar asacak sizleri.
    2 -1 ... double cross
  9. 9.
    hani torpil vardı?
    1 ... judas
  10. 9.
    Normaldir. Sizin dünyadan haberiniz yok galiba ebelik bile 90 üstü istiyor artık.
    -2 ... bogaziciruyalari