1. 1.
    Meral bacımın açıklaması. Kadınsın sen kendine gel teyzeeee.
    kpss yi kim çıkardıysa eli kırılsın
    https://tr.sputniknews.co...m_campaign=URL_shortening
    3 ... hepinizi sevmiyorum
  2. 2.
    küçük bir arama yaptım kpss'yi bülent ecevit çıkarmış. resmen skandal bir açıklama meral hanım. istifa et hemen. evet.
    1 -2 ... hepinizi sevmiyorum
  3. 3.
    Yetmezzz. Analarını sikelim.
    2 -1 ... zabaha gadar eglence go on
  4. 4.
    ulan ülkeyi yöneteceğim falan diyorsunuz ,kaç yıllık siyasetçisiniz hala mahalle çingene karısi ağzıyla konuşuyorsunuz yaa...

kpssyi bulana küfür edeceğine
    çözüm ara
    ama yok bizde sorun eleştirilir hep ama kimse soruna çözüm sunmaz..

sen git fen edebiyat mezununu sınıf öğretmeni yap
    ıngilizce mezununu ana okulu hocası yap
    yaşlı götü delinmiş adamları sözleşmeli hoca yap sonra kpss ye küfür et..

sen yürü fetonun kucağında biraz daha zipla..
    3 -1 ... diablo1987
  5. 5.
    Ilk defa doğru söz etmiş. Bu sınav fetö artığıdır.
    2 ... tenete
  6. 6.
    kpss yi kim çıkardıysa eli kırılsın
    Böyle mi alınacak bu millet biri beni yeşillendirsin.
    1 -1 ... kale3112
  7. 7.
    Ecevit çıkardı.
    1 -1 ... ayinyirmialtisiidi
  8. 8.
    maslow'un ihtiyaçlar hiyerarşisinin alt sıralarında yer alan bir bireyin kuracağı cinsten bir cümle. hadi bu da sizin kpss çalışmalarına benim minik bi katkım olsun gençler.
    2 ... klaus kinski
  9. 9.
    JAPONYA: Öğrenciler 4 yıllık lisans eğitimi alıyor. Devlet okullarında öğretmen olabilmek için il eğitim kurumu tarafından yapılan işe alma sınavından geçmesi gerekiyor. Bu sınav her okul kademesi için ayrı uygulanıyor. Bu sınavlar genellikle yazılı, fiziksel egzersiz, müzik, resim yabancı dil performansı pratik sınavları, bireysel veya grup mülakatı, tez sınavı, ders planı hazırlama, bilgi ve kabiliyet testleri gibi içeriklerde oluyor. ilk yıl deneme süresi oluyor.

ALMANYA: Abitur olgunluk sınavında başarılı olanlar öğretmenlik eğitimi alabiliyor. 2 yıl öğretmenlik uygulaması yapıyor. Yazılı ve sözlü iki aşamalı bir sınavda başarılı olanlar öğretmen olarak atanıyor.

FRANSA: Bakalorya diplomasına sahip öğrenciler öğretmen yetiştiren kurumlara başvuruyor. Lisans eğitiminde 1 yıllık öğretmen yetiştirme entitüsüne gidiyorlar. Öğretmenler atama sınavına giriyor.

GÜNEY KORE: Lise mezunlarının ilk yüzde 5'inin kabul edildiği ve sayıları 13 olan kurumlara ilkokul öğretmeni olabilmek için giriliyor. Öğretmenlik için eyalet ve il eğitim ofisinin eğitim ve kişilik testlerinden oluşan sınavına giriyorlar.

iNGiLTERE: 3-4 yıl arasında değişen lisans programlarının yanında 36 haftalık sertifika programları var. Bu programları bitirenlerin 1-2 yıl arasında değişen öğretmenlik uygulama süresini tamamlaması şart. ingiltere'de üniversitelerden mezun olan öğrencilere, dersleri ve uygulama eğitimlerini başarılı bir şekilde tamamladıklarına dair mesleğe giriş profili belgesi veriliyor. Mezunların atanabilmeleri için nitelikli öğretmen statüsü (QTS) almaları gerekiyor.

https://www.haberturk.com...-testlerde-basarisiz-oldu
    ... daikokuten
  10. 10.
    Mesele sadece kpss olsa iyi. Herkes sınava giriyor ama bir ihtimal diye. Kimse kendi alanında ne kadar kişinin işe alınacağını bilmiyor. Sadece öğretmenler için de geçerli değil. Diğer fakülte mezunları da dahil buna. Bir gıda mühendisi düşünelim. Örnek bu neden gıda mühendisi dediğim de bu sektörü bilenler anlayacaktır.

Bu bölümden kaç kişi iş başı yapacaktır?
    Bu bölümden kaç kişi mezun olup sınav sonucu kaç kişi alınacaktır? Bizde önce sınav yapılıp sonra kontenjan açıklanır.
    Devamında mülakat ki bazı durumlarda kpss de işe yaramaz. istisnai kadro denilen bir durum var.
    Mülakatların farklı yerlerde değerlendirilmesi.
    Açılan fakültelerle iş imkanları arasında bir bağ var mı?
    Haliyle ortaya bir garabet çıkıyor.
    ... sessiz geveze