bugün

ooo! sbs ye, ygs ye hazırlanan yazar diye başlıklar açılmış ama bu yok? niye? sözlük yaş ortalaması düşük de ondan mıdır acaba? her neyse, kpss'ye girip memur olma hayalleri kuran biçare, mazlum, müzmin mağdurdur kendisi.

ama onları rastgeldikçe, gözlemledim; ara ara çalıştıkları konuları sözlüğe taşıyorlar. misal:

daha çok örnek var da şimdi bulamayacağım teker teker.

ama bi alttaki entrye baktığımızda, söz konusu şahsın kpss'yle bi ilintisi olmadığını yorumlamak olurlu.

eheh.

ek: kpss ye hazırlanan devrimci diye bir başlık varmış. devrimci olmak için illa üniversiteye gidilme koşulu olduğunu bileydim açmazdım bu başlığı.
Benimdir.
bakiniz ben tecrubeli hemde.
Benimdir evet.
Soru görmek istemiyorum artık.
yarın ola hayır oladır inşallah. buralar eskiden hep bataklıktı deyip dizini döven adamın kpss maduru torunlarına selam olsun.
benim amerikyum bıktım üstümü başımı yırtcam artık, gelsin şu ayın 24 ü bitsin bu çile.
Haftaya aralarına katılacağım yazarlardır.

Daha 1 buçuk sene var ama yavaştan başlamak gerek (gk -gy)

Varsa tavsiyeniz alırım.
boşa hazırlanır.en son açılan sözleşmeli bilişim uzmanı alımında kpss puanı olmayanların puanı 70 sayılacak deniliyordu.meali,yanı onları alıcaz,90 alanı değil.
yardımcı olabilirim bir buçuk yıl önce atandım vhki. özellikle bayan arkadaşlara xd
Sınav sonuna kadar gözünün numarası 2 3 derece birden artacak yazardır.

Demedi demeyin.
Benimdir. Elinde genel kültür sorusu olan varsa paylaşsın da çözelim.
istedikleri an bana ulaşabilirler.

Süreç ve sınav hakkında konuşabilir tecrübelerimizi paylaşabiliriz.

Başarılar diliyorum.
güncel Önemli Başlıklar